آغاز سرشماری حضوری نفوس و مسکن در قشم / بیش از ۲۲ هزار خانوار اینترنتی سرشماری شدند

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم ؛ فرماندارقشم در مراسم افتتاحیه سرشماری حضوری نفوس و مسکن که صبح امروز در محل فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت : اطلاعات و آمار پایه و اساس برنامه ریزی در کشور است و برنامه ریزی هم پایه و اساس مدیریت می باشد .
علیرضا نصری افزود  : یکی از بزرگترین پایه های آماری و منابع آماری در کشور آمارهایی است که در سرشماری نفوس و مسکن توسط افراد متخصص جمع آوری و در اختیار مرکز آمار قرار می گیرد و در طول دوره پنج ساله هر اقدامی که انجام می شود براساس آن سرشماری است.
وی تصریح کرد :هر گونه خدمات زیر ساختی و حمایتی و توسعه ای در منطقه انجام می شود بر اساس اطلاعات و آمار سرشماری است .
نصری افزود : صحت اطلاعات و آمار برای ادامه اقدامات اجرایی بسیار مهم است و اعتبار دولتی به تناسب جمعیت تخصیص پیدا می کند .
فرماندار قشم اظهار داشت : امانت داری در اطلاعات و آمار و صداقت در جریان سرشماری و دقت و پیگیربودن و جدیت در جمع آوری اطلاعات پایه و اساس اقداماتی است که نظام ما انجام می دهد .
وی خوشرویی و خوش خلقی و صعه صدر را اساس این کار دانست و افزود : لازم است مامورین سرشماری با مردم مدارا کنند و تا آخرین روز حوصه به خرج بدهید و سرشماری خوبی انجام گیرد .
فرماندار قشم در ادامه بیان داشت : آمار سرشماری تا امروز صبح ۲۲ هزار ۹۷۵ خانوار به صورت اینترنتی سرشماری کردند و ۶۲ درصد از خانواری که می بایست سرشماری می شدند اینترنتی سرشماری کردند.

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.