اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) در بخش شهاب افتتاح شد

با حضور فرماندار شهرستان قشم ، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان هرمزگان، معاون سیاسی فرماندار ، بخشدار شهاب و جمعی از مسئولین محلی و اعضای شوراهای اسلامی بخش، اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) بخش شهاب از توابع شهرستان قشم در روستای طبل راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم کمیته امداد را نهادی مقدس و یادگار حضرت امام راحل جهت رفع محرومیت از جامعه اسلامی دانست و ضمن تأکید بر ضرورت خدمت رسانی به محرومین گفت: باید با اطلاع‌رسانی شفاف و موثر و رفتارهای صادقانه در جلب اعتماد عمومی و تقویت مشارکت مردم و خیران در طرح‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) گام برداشت.

فرماندار قشم ، اشتغال و خودکفایی مددجویان کمیته امداد را از موارد بسیار مهم در برنامه ریزی های کمیته امداد دانست و افزود : مشارکت مردم و خیرین در عرصه ارائه خدمات مطلوب این نهاد به مددجویان می تواند موفقیت هرچه بیشتر اقدامات و فعالیت های این نهاد را رقم بزند.

نصری به مشکل بیکاری، اشتغال جوانان و مددجویان در شهرستان اشاره کرد و بیان داشت : باید تلاش شود تا با مشارکت و حمایت مددجویان و با آموزش های لازم و پرداخت تسهیلات زمینه اشتغال جوانان در شهرستان فراهم شود.

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.