از ۷۸ بهورز جزیره قشم تجلیل شد

 

همزمان با سالروز ازدواج آسمانی امام علی (ع) و زهرای مرضیه (س)، از تلاش خستگی ناپذیر ۷۸ بهورز جزیره قشم به عنوان طلایه داران حوزه سلامت تقدیر شد.

 

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار قشم روز شنبه در آئین تجلیل از بهورزان جزیره، گفت: بهورزان در شتاب گیری روند اجرایی طرح تحول نظام سلامت دولت تدبیر و امید، نقش مهم و تاثیرگذاری ایفا کردند.
مصطفی غلامپور افزود: بهورزان در حقیقت پاسداران و پاسبانان حوزه نظام سلامت هستند که به طور شبانه روزی برای ارتقای جایگاه سلامت کشور تلاش می کنند.
وی، حفظ کرامت انسانی را اولویت نخست تمام فعالیت ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهار کرد: بهورزان از نیروهای خستگی ناپذیری هستند که در حوزه سلامت نقش آفرینی می کنند و همه مردم قدردان تلاش آنان هستند.
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار قشم با تقدیر از خدمات گسترده نظام جمهوری اسلامی در بخش های مختلف خدماتی از جمله حوزه آموزش و سلامت، افزود: دولت تدبیر و امید با اجرای طرح تحول نظام سلامت، خدمات شایسته ای را با هدف توسعه عدالت اجتماعی ارائه کرده است.
وی از فعالان رسانه ای قشم که با پوشش مناسب اخبار مربوط به حوزه سلامت باعث ارتقای بهداشت و سلامت در این منطقه شده اند نیز تقدیر کرد.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.