استاندار هرمزگان: جام جهانی فوتبال هنرمندان سفیر صلح، مهر و پیوند بین ملت هاست

استاندار هرمزگان گفت: مسابقات فوتبال هفت نفره هنرمندان جهان به میزبانی منطقه آزاد قشم، سفیر صلح، مهر و پیوند بین ملت هاست و می تواند این جزیره را به عنوان پیشتاز و پیام آور حماسه محبت به جهانیان معرفی کند.

قاسم جادری شنبه شب در آئین افتتاحیه دومین دوره مسابقات جام جهانی فوتبال هفت نفره هنرمندان در قشم، افزود: برگزاری این مسابقات موجب ایجاد و تقویت دوستی بین ملت ها می شود و امیدواریم پیام آور خوبی برای دولت ها و کشورهای جهان باشیم.
وی با بیان اینکه ایران در دوران پسابرجام شاهد تحولات عظیمی خواهد شد، اظهار کرد: پس از مذاکرات نفس گیر برجام که دولت تدبیر و امید با سرداران دیپلماسی موفق شد تبلیغات غیرمنصفانه علیه جمهوری اسلامی را خنثی کند، وقت آن رسیده که دروازه های جهانی به روی ایران باز شود.
جادری ادامه داد: در این میان مسابقات ورزشی فارغ از مناقشات سیاسی کشورها انجام می شود و می توان میدان ورزش را محلی برای رزم آوری جوانمردانه و صلح آمیز دانست.
وی ایران را کشوری صلح جو اعلام و اضافه کرد: ما همواره اهل مذاکره و صلح هستیم و اگر کسی دست دوستی به سمت ما دراز کند با آغوش باز از او استقبال می کنیم و اگر قصد تجاوز به آب و خاکمان را داشته باشد، جانانه دفاع می کنیم.
جادری با بیان اینکه ملت ایران برای دفاع از حقانیت خود تا پای جام ایستاده است، گفت: امیدواریم در دوران پسابرجام ارتباط با کشورهایی که به دلیل صدور قطعنامه علیه ایران، نمی توانستند با جمهوری اسلامی همکاری کنند، از سر گرفته شود.
به گزارش ایرنا، آئین افتتاحیه دومین دوره مسابقات فوتبال هفت نفره هنرمندان جهان با حضور تیم هایی از ۱۲ کشور جهان عصر امروز در ورزشگاه جهان پهلوان تختی قشم برگزار شد.
در این دوره تیم هایی از کشورهای آلمان، برزیل، سوئد، رومانی، ژاپن، لهستان، مجارستان، آذربایجان، یونان، ترکیه، قزاقستان و ایران حضور دارند.
در تیم ملی هنرمندان کشورمان محمد پنجعلی، محمد حسین ضیایی و محسن گلوه ای به عنوان اعضای کادر فنی، فوتبالیست های تیم هنرمندان کشورمان را در برابر تیم های خارجی هدایت می کنند.
تیم فوتبال هنرمندان کشورمان با پژمان جمشیدی، محسن تابنده، محمد نوازی، مهدی شیری، ابراهیم میرزاپور، امین علی دانایی، حسین سلیمانی، خشایار راد، اصغر همت، علی لهراسبی، رضا یزدانی، علی عبدالملکی، فرشید فهیم، مرتضی کاظمی، حسام یاریار، سعید بیگی، سیدجواد هاشمی و مهدی صالح پور در این دوره از مسابقات شرکت کرده است.
نخستین دوره مسابقات جام جهانی فوتبال هفت نفره هنرمندان، سال گذشته در تهران برگزار شد و دومین دوره این مسابقات به میزبانی منطقه آزاد قشم از امروز ۲۴ بهمن و به مدت هشت روز در ورزشگاه جهان پهلوان تختی شهر قشم برگزار می شود.
از فردا تیم های شرکت کننده در دومین دوره مسابقات فوتبال هفت نفره هنرمندان جهان، رقابت خود را با یکدیگر آغاز می کنند

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.