استاندار هرمزگان: در پی ایجاد اسرائیلی دیگر در دل کشور های اسلامی بودند/ اگر دشمن در خلیج فارس اقدامی علیه جمهوری اسلامی کند به دست جوانان هرمزی و هرمزگانی خوار و ذلیل خواهد شد

 

 

استاندار هرمزگان گفت: ایران هراسی و ایجاد اسرائیل دیگر در دل کشورهای اسلامی هدف پلید دشمنان اسلام بود که با وجود ایران اسلامی و رهبری امام گونه رهبر معظم انقلاب خنثی شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم دکتر فریدون همتی شامگاه جمعه در یادواره ام الشهدا جزیره هرمز اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری سید جلیل القدر امام خمینی (ره ) بر خلاف نظر تحلیلگران و معادلات ناظران جهانی، جبهه استکبار را برای ضربه زدن به انقلاب و نظام نوپای بر آمده از آن به تکاپو انداخت. او خاطر نشان کرد: اختلاف افکنی در بین اقوام ایرانی و آتش افروزی های قومیتی در مناطق مختلف کشور یکی از اولین اقدامات دشمن برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران بود که با شکست مواجه شد.

استاندار هرمزگان در تشریح وقایع سال های اول پیروزی انقلاب اسلامی افزود: اعتماد مردم به امام خمینی و پیروی از ایشان دشمن را در نتیجه گیری بر علیه جمهوری اسلامی ناکام گذاشت و از این رو تحریک صدام و براه انداختن جنگ ۸ ساله بر علیه ایران اسلامی اقدام دیگر دشمنان این کشور بود. دکتر همتی با بیان اینکه در تمام این سال ها دشمنان جمهوری اسلامی انواع اقدامات را بر علیه ملت ایران آزمودند، اضافه کرد: تامین تجهیزات نظامی، ارسال دلارهای آمریکایی و ایجاد فضای نرم و سرد و در نهایت اعمال شدید ترین تحریم های تاریخ برای ضربه زدن به نظام برخاسته از رای و اراده مردم انجام شد. همتی گفت: ایجاد گروهک های تکفیری، ایران هراسی و ساختن اسرائیلی دیگر در دل کشور های اسلامی دکترین اتاق فکر دشمنان اسلام بود که با رهبری امام گونه رهبر فرزانه انقلاب، معرفت مردم و الگو گیری عراق و سوریه از نظام جمهوری اسلامی ایران خنثی شد. استاندار هرمزگان تصریح کرد: اگر دشمن بخواهد  در خلیج فارس دست به اقدامی بزند توسط جوانان هرمز و هرمزگانی خوار و ذلیل خواهد شد.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.