استاندار هرمزگان: دولت گام های خوبی برای وحدت مذاهب اسلامی برداشته است

استاندار هرمزگان گفت: دولت تدبیر و امید گام های خوبی برای تقویت وحدت مذاهب اسلامی میان شیعه و سنی برداشته است.

«جاسم جادری» روز سه شنبه در آیین بهره برداری از مجتمع آب شیرین کن کووه ای جزیره قشم افزود: بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب هر کسی بین شیعه و سنی اختلاف بیفکند دشمن هر ۲ طرف است.
وی تصریح کرد: باید با همدلی و همزبانی که شعار مورد تاکید رهبر معظم انقلاب در سال جاری است، از ترویج چنین افکاری در جامعه جلوگیری کرد.
استاندار هرمزگان افزود: مسوولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در هر مقامی که باشند در فکر خدمت به مردم هستند و این رویکرد در تمام عرصه ها و زمینه های سیاسی، فرهنگی، نظامی و اقتصادی صدق می کند.
جادری با اشاره به رویکرد دولت در انتخاب افراد بر اساس شایستگی ها و توانمندی ها ادامه داد: تمام ارکان نظام به پیروی از آموزه های دین مبین اسلام و رهنمودهای داهیانه رهبر معظم انقلاب همه تلاش خود را می کنند باری از دوش مردم نجیب و شریف ایران بردارند.
وی اعتبارات محدود، مشکلات فراوان و فرصت کم را چالش های پیش روی دولت تدبیر و امید برای خدمت رسانی به مردم کشور اعلام و اضافه کرد: با وجود این مسوولان در شرایط سخت کمبود آب و خشکسالی نهایت تلاش خود را برای تامین نیازهای مردم می کنند.
سه شنبه مجتمع آب شیرین کن روستای کووه ای جزیره قشم با ظرفیت تولید چهار هزار مترمکعب آب آشامیدنی در شبانه روز با حضور قائم مقام وزیر نیرو و استاندارد هرمزگان به بهره برداری رسید.
این مجتمع ظرفیت تولید آب آشامیدنی برای ۱۹ روستا با مجموع جمعیت حدود ۳۰ هزار تن را دارد و برای آن ۲۶۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.