افتتاح زمین فوتسال در شهر سوزای قشم

همزمان با ویژه برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش (۲۶ مهر_ ۲آبان) زمین فوتسال چمن مصنوعی در شهر سوزا مرکز بخش شهاب جزیره قشم افتتاح شد.

زمین چمن مصنوعی فوتسال شهر سوزا با مشارکت شهرداری این شهر و سرمایه گذاری بخش خصوصی با بیش از یک میلیارد ریال در پارک ساحلی شهر سوزا احداث و به بهره برداری رسید.
فرماندار شهرستان قشم در حاشیه افتتاح این زمین ورزشی پس از گرامیداشت هفته تربیت بدنی، طی سخنانی گفت: آماده سازی امکانات ورزشی موجب ارتقای سلامت روح و جسم همه مردم به ویژه جوانان و نوجوانان به عنوان آینده سازان کشور می شود‌.
علیرضا نصری با مهم ارزیابی کردن نقش ورزش در همه ابعاد زندگی و فعالیت های کاری، ادامه داد: برای حمایت از ورزش باید از همه امکانات و ظرفیت ها با مشارکت بخش خصوصی استفاده کنیم.
وی از همدلی بخش خصوصی با شهرداری و شورای اسلامی شهر سوزا در راستای ساخت زمین فوتسال در این شهر تقدیر کرد.
بنا به این گزارش، زمین فوتسال چمن مصنوعی شهر سوزا با حضور علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم، مصطفی غلامپور معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار، شیخ احمد سلامی امام جمعه سوزا، محمد زرنگاری بخشدار شهاب، فریدون نائبی رییس ورزش و جوانان شهرستان قشم، محمد ایرانی شهردار ، اعضای شورای اسلامی این شهر و شماری از ورزشکاران حضور داشتند.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.