افتتاح ۳۹ طرح عمرانی در قشم

علیرضا نصری در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه قشم با گرامیداشت یاد شهیدان به ویژه شهدای دولت، رجایی و باهنر را ۲ الگوی ماندگار خدمت رسانی به مردم عنوان کرد و گفت: هفته دولت فرصتی برای گزارش به مردم به عنوان ولی نعمت و صاحبان اصلی انقلاب است و در این راستا گوشه ای از خدمات خادمان در دولت تدبیر و امید طی این روزها رونمایی می شود.
وی افزود: دولت البته طی سال در خدمت مردم است و طرح ها را پس از تکمیل برای بهره برداری واگذار می کند؛ نمونه آن چند اورژانس از جمله نوسازی اورژانس دریایی به ارزش ۳۰ میلیارد ریال است که به زودی به بهره برداری می رسد.
فرماندار قشم بیان کرد: دولت در سایه رهبری مقام عظمای ولایت دستاوردهایی داشته که امید می رود این مسیر خدمت رسانی با کمک همه هموارتر شود؛ از جمله برنامه های اساسی دولت طرح تحول نظام سلامت و قرار گرفتن ۱۱ میلیون تن زیر پوشش بیمه همگانی بود تا به فرموده مقام معظم رهبری، مردم در صورت نیاز به درمان جز بیماری رنج دیگری نداشته باشند.
او اضافه کرد: دولت یازدهم در زمینه آب رسانی، راه سازی و سایر امور زیربنایی نیز اقدام های مناسبی ساماندهی و برنامه ریزی کرده و اعتبارهای مناسبی در قالب تسهیلات بانکی برای رونق واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل در نظر گرفته که امید است در سال تولید و اشتغال با حضور همه مردم این دغدغه نیز برطرف شود.
نصری تشریح کرد: هشت هزار تن ماهی در قفس سال گذشته در قشم تولید شد که بخشی از سرمایه گذاران بومی هستند و باید در برنامه ششم توسعه این ظرفیت به بیش از ۸۰ هزار تن برسد.
وی عنوان کرد: جزیره های قشم و هنگام نیز در زمینه پرورش میگو فعال شدند و با توجه به فراهم شدن فضا توسط دولت دولت تدبیر و امید، از سرمایه گذاران و مردم انتظار می رود در زمینه های تولیدی ورود کنند.
فرماندار قشم با اشاره به وجود همفکری، تفاهم، انسجام، تعامل، همدلی و برادری در شهرستان گفت: باید قدردان همراهی ها نیز بود که نمونه عملی آن در عرصه انتخابات با حماسه آفرینی مردم و اعتماد دوباره به دولت تدبیر و امید نمایان شد و این امر بار مسوولیت را بر دوش خدمتگزاران سنگین تر می کند.
او افزود: اعتماد بین دولت و مردم را سرمایه اجتماعی می دانیم و معتقدیم حرکت در مسیر توسعه ایران اسلامی با اعتماد، اعتبار و کمک رسانی مردم به سرمنزل می رسد و امید است خادمان در سنگر دولت پاسخ به این اعتماد را با خدمت شبانه روزی و خدمت بی منت بدهند و مسیر آسایش و راستگاری جامعه با کمک همگان فراهم شود.

102

درباره‌ی qeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.