امام جمعه اهل سنت قشم: اخلاق مداری، حسن خلق و تعامل ویژگی های بارز دولت تدبیر و امید است

امام جمعه اهل سنت قشم گفت: اخلاق مداری، حسن خلق و تعامل ویژگی های بارز دولت تدبیر و امید است.

شیخ عبدالرحیم خطیبی روز پنجشنبه در دیدار معاونان فرماندار و رووسای ادارات دولتی شهرستان قشم افزود: دولت یازدهم خدمات ارزشمند و قابل توجهی در مدت دو سال اخیر داشته و موجب افزایش امید در جامعه شده است.
وی با بیان اینکه گزارش های دریافتی از عملکرد دولت تدبیر و امید حاکی از رویکرد مثبت و رو به جلوی دولت است، تاکید کرد: بیان دستاوردها و عملکرد دولت یکی از جنبه های شکرگزاری است و باید این فرهنگ در جامعه تقویت شود.
شیخ خطیبی با بیان اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی اصل مردم هستند و با رای ملت مسوولان به صورت مستقیم و غیرمستقیم انتخاب می شوند، گفت: تبیین دستاوردهای دولت به منزله آگاهسازی جامعه از خدمات نظام است و این موضوع بر افزایش تعامل و همکاری مردم با دولت و تحقق شعار سال جاری مبنی بر همدلی و همزبانی دولت و ملت می افزاید.
وی ادامه داد: وقتی خدمتی توسط دولت ارایه می شود خوب است که گزارشی از آن به مردم ارایه شود و این حرکت، رویکردی در جهت شکرگزاری نعمت های الهی به شمار می رود و موجب دوام و پایداری نعمت ها می شود.
شیخ خطیبی تاکید کرد: تریبون نماز جمعه اهل سنت قشم ظرفیتی برای بیان دستاوردهای دولت است و مسوولان می توانند از این ظرفیت برای تبیین دستاوردها و عملکردهای نظام بهره ببرند.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.