امام جمعه قشم: طرح تحول نظام سلامت ارزشمندترین دستاورد دولت یازدهم است

امام جمعه قشم گفت: طرح تحول نظام سلامت ارزشمندترین دستاورد دولت یازدهم است و می توان تاثیر مستقیم آن را در رضایتمندی مردم نقاط مختلف کشور به ویژه روستاییان به خوبی مشاهده کرد.

حجت الاسلام رضا جوکار روز پنجشنبه در دیدار معاونان فرماندار و رووسای ادارات دولتی شهرستان قشم افزود: تا پیش از اجرای این طرح، هزینه های زیادی در بخش بهداشت و درمان به مردم تحمیل می شد که امروز شاهد بهبود شرایط و افزایش رضایتمندی مردم در این حوزه هستیم.
وی تاکید کرد: این دستاورد دولت تدبیر و امید تاثیر مثبتی در جامعه داشته است و بسیاری از عالمان دینی و مراجع تقلید قم از این طرح حمایت کرده اند.
امام جمعه قشم نتیجه جمعبندی مذاکرات هسته ای و عملکرد دولت یازدهم در بخش دیپلماسی خارجی را نیز بسیار مثبت ارزیابی کرد.
حجت الاسلام جوکار اضافه کرد: پایبندی مذاکره کنندگان خارجی به مفاد جمع بندی مذاکرات هسته ای خارج از توان دولتمردان ما است و نتیجه نهایی هرچه باشد، از ارزش های دولت تدبیر و امید و تلاش هایی که در این زمینه داشته است، نخواهد کاست.
او ادامه داد: آنچه مربوط به دولتمردان ایرانی می شد، در طول دو سال کار و تلاش شبانه روزی حاصل شده است و ما به اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای خود اعتماد کامل داریم.
حجت الاسلام جوکار مهار تورم را از دیگر دستاوردهای دولت تدبیر و امید در طول دو سال گذشته اعلام کرد و گفت: تا پیش از دولت تدبیر و امید هیچگونه ثباتی در بخش اقتصاد کشور وجود نداشت و بسیاری از مولفه های اقتصادی به شدت در نوسان بود.
وی با بیان اینکه دولت یازدهم تلاش های بسیاری خوبی در این حوزه انجام داده و دستاوردهای قابل تقدیری در این زمینه کسب کرده است، گفت: با درایت رهبر معظم انقلاب ثبات سیاسی نیز در این دولت افزایش یافته است و کمتر شاهد جنجال های جناحی که در دولت های قبل وجود داشت هستیم.
حجت الاسلام جوکار با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب نقش موثری در این زمینه ایفا می کنند، گفت: حمایت های ایشان از دولت و شخص رییس جمهوری باعث افزایش پایبندی مسوولان و مردم به رویکرد تعامل، حفظ آرامش و افزایش وحدت و همدلی می شود.
امام جمعه قشم با بیان اینکه رییس جمهوری دولت تدبیر و امید کارنامه درخشانی در طول خدمت خود داشته است، افزود: دکتر روحانی دارای شخصیتی معتدل است و توانسته با تعامل و تلاش با دیگر قوا وضعیت خوب سیاسی و اقتصادی در کشور حاکم کند

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.