امام جمعه قشم: همه مسوولان موظف به پیگیری تحقق اهداف انقلاب هستند

امام جمعه شهرستان قشم گفت: انقلاب اسلامی ایران پدیده ای الهی است و همه مسوولان باید در جهت پیگیری تحقق اهداف پنجگانه آن گام بردارند.

حجت الاسلام رضا جوکار روز سه شنبه در دیدار مسوولان شهرستان قشم به مناسبت آغاز دهه فجر تشریح کرد: چشم انداز انقلاب اسلامی به خوبی توسط مقام معظم رهبری مشخص شده و همگان در تحقق آن مسوول هستند، مرحله نخست آن پیروزی انقلاب بود که در سال ۱۳۵۷ محقق شده است.
وی افزود: ایجاد نظام اسلامی گام دوم از اهداف انقلاب بود که با تصویب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تحقق یافت اما مرحله سوم ایجاد دولت اسلامی است که تحقق آن بر عهده مسوولان امر است و باید در راستای ان گام بردارند تا ریشه های نفاق در جامعه خشکانده شود و اسلام بیش از پیش عزت یابد.
امام جمعه قشم بیان کرد: در صورت مبارزه با قانون گریزی، رشوه خواری، باجگیری و اجرای قانون در سطوح مختلف می توان از دولت اسلامی نام برد و گرچه همه دولت های پس از انقلاب در این زمینه تلاش کردند اما همچنان مسوولان امر باید در این زمینه احساس مسوولیت کنند.
او مرحله چهارم را ایجاد کشور اسلامی عنوان و اضافه کرد: رفع فقر، محرومیت زدایی، نابرابری و قانون گریزی راه گذر از این مرحله و تحقق هدف نهایی است که همانا ایجاد تمدن و امت واحد اسلامی می باشد.
جوکار تصریح کرد: تمدن اسلامی مشخصه هایی دارد که امروز مشاهده نمی شود و بسیاری کشورها تنها نام اسلام را یدک می کشند در حالی که اسلامی حقیقی آن چیزی است که دنیای غرب و آمریکای جنایتکار از آن هراس دارد و اقدام های اخیر رییس جمهوری جدید ایالات متحده از این ترس ناشی می شود.
وی گفت: ترامپ در کارزارهای انتخاباتی جناح رقیب را مسوول ایجاد داعش دانست و امروز به چند کشور اسلامی برچسب حمایت از تروریسم می زند، این فرمان ممنوعیت ورود مسلمانان به ایالات متحده موجب شد تا مردم بیش از پیش دشمن را بشناسند.
امام جمعه قشم افزود: آنها از اسلام در هراسند و از زمان صدور فرمان جدید موجی ازاسلام ستیزی آغاز شد که شاهد این مدعا به آتش کشیده شدن مسجدها در کشورهای غربی است اما در نهایت با وجود همه تلاش ها افکار عمومی جهان این اقدام ها را محکوم کردند و توطئه جدید نیز به لطف پروردگار نقش بر آب شد.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.