بازدید اعضای کمیسیون عمران مجلس از پروژه های عمرانی قشم

 

اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه از روند اجرایی پروژه های در دست اجرای شهرستان قشم بازدید کردند و از نزدیک با مسائل و موانع این پروژه ها آشنا شدند.

فرماندار شهرستان قشم در جمع خبرنگاران ، بازدید نمایندگان مجلس از این پروژه ها را برای تسریع در عملیات اجرایی و بهره برداری از آنها بسیار تاثیرگذار دانست و گفت: با توجه به نقش کلیدی مجلس در تصویب اعتبارات موردنیاز این پروژه ها از یک طرف و نقش نظارتی نمایندگان در بهینه سازی عملیات اجرایی آنها از طرف دیگر، این بازدید می تواند منشاء تحولات مثبت در این شهرستان شود.

عزت کمال زاده افزود: اعضای کمیسیون عمران مجلس همراه با برخی از مدیران کل استان هرمزگان در اولین مرحله از سفر یک روزه به این شهرستان،از پروژه های آب و فاضلاب و بنیاد مسکن در جزیره هنگام بازدید کردند و مدیران دستگاه های استانی مرتبط ،در مورد هرکدام از این پروژه ها توضیحات لازم را ارائه کردند.

وی بازدید از پروژه ملی پل خلیج فارس ، شرکت مپنا ، بیمارستان ، ورزشگاه و پروژه های در دست اجرا در جزیره هرمز را از دیگر برنامه سفر نمایندگان به شهرستان قشم اعلام کرد.
سیدمهدی هاشمی ، رییس کمیسیون عمران شورای مجلس اسلامی ، هدف از بازدید پروژه های این شهرستان را شناخت پیشرفت ها و مشکلات این جزیره برای جذب اعتبارات در سال آینده عنوان کرد و افزود : نمایندگان مجلس مشکلات پروژه های جزایر خلیج فارس را در مجلس مطرح می کنند .
وی افزود : بازدید نمایندگان مجلس در راستای شناسایی وضعیت عمران جزایر خلیج فارس و  وضعیت پیشرفت و عملکرد عمرانی جزایر صورت می گیرد .

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.