بازدید فرماندار قشم از ستاد سرشماری نفوس و مسکن

فرماندار قشم گفت: سرشماری کامل‌ترین و مؤثر‌ترین شیوه جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز برای برنامه‌ریزی، تخصیص اعتبارات و امکانات کشور محسوب می‌شود.

علیرضا نصری صبح امروز در حاشیه بازدید از ستاد ساماندهی سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ قشم در این شهرستان با بیان اینکه کسب اطلاعات دقیق از اهداف سرشماری نفوس و مسکن در سال ۹۵ است، اظهار داشت: سرشماری کامل‌ترین و مؤثر‌ترین شیوه جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز برای برنامه‌ریزی، تخصیص اعتبارات و امکانات کشور محسوب می‌شود.

وی افزود: سرشماری اینترنتی از ۳ لغایت ۲۴ مهرماه سال جاری ادامه دارد و از کلیه شهروندان و سرپرست خانوار یا یکی از اعضای مطلع خانوار دعوت می‌شود با مراجعه به سامانه‌ اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۱۳۹۵ به آدرس www.sarshomari95.ir نسبت به تکمیل فرم خانوار اقدام و در قرعه‌کشی یک‌هزار جایزه ۱۰ میلیون ریالی شرکت کنند.

فرماندار شهرستان قشم با اشاره به اینکه بررسی نیازهای هر منطقه بر اساس اطلاعات سرشماری نفوس و مسکن آن شهرستان انجام می‌شود تصریح کرد: سرپرستان خانوار پس از ثبت‌نام در سامانه اینترنتی نسبت به اخذ و نگهداری کد آماری دریافتی اقدام و در روز مراجعه مامورین سرشماری به درب منزل کد فوق را ارائه نمایند.

نصری با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌های دولت در تمام زمینه‌ها با آمار صحیح محقق می‌شود تاکید کرد: کلیه دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی، ادارات، دهیاری‌ها، دفاتر پیشخوان دولت و مراکز ICT ابلاغ شده است که نسبت به ثبت نام رایگان اینترنتی و خدمات‌رسانی به مردم اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به فضاسازی و تبلیغات در سطح شهر  از جمله نصب بنر، توزیع پوستر و تراکت و برگزاری مسابقه نقاشی و عکاسی ویژه دانش آموزان و هماهنگی با ائمه جمعه و جماعات، معتمدین، شوراها شهر و روستا در این جزیره پیش‌بینی می‌شود با همت مردم و مسؤولان تا زمان باقیمانده شهرستان قشم بتواند جزو رتبه‌های برتر در استان شود.

فرماندار شهرستان قشم با بیان اینکه بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری سرشماری عمومی نفوس و مسکن از جایگاه و حساسیت خاصی برخوردار است، اضافه کرد: آموزش‌های لازم به کلیه دهیاران، کارشناسان و نیروهای سرشماری عمومی نفوس و مسکن داده شده و نیروهای انسانی سرشماری در شهرستان‌ها قشم مشخص شده است.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.