بازدید فرماندار قشم از مرکز واکسیناسیون بخش شهاب

فرماندار شهرستان قشم روز چهارشنبه با حضور در بخش شهاب از مرکز واکسیناسیون شهر سوزا بازدید و از خیرین و کادر درمان این بخش تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، دکتر علیرضا نصری گفت: همزمان با اجرای تزریق گروه های سنی، کار آماده سازی فضا های بیشتر و نیروی مورد نیاز برای واکسیناسیون عمومی دنبال می شود.
رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان قشم با دعوت از مردم برای دریافت واکسن تصریح کرد: از استفاده از ماسک، رعایت شیوه نامه های بهداشتی و پرهیز از تجمع و کاهش ترددها به حداقل ممکن، به عنوان مهم ترین اهرم های در اختیار برای مقابله با این ویروس، نباید غفلت کنیم..

دکتر نصری همراهی و مساعدت خیرین را بسیار موثر و امید بخش در روند ارائه خدمات و روحیه کادر درمان عنوان و از آنان تقدیر کرد.

بازدید فرماندار قشم از بخش شهاب با همراهی مهندس آرش نیرومند معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، مهندس عبدالطیف گورانی بخشدار شهاب، دکتر زرنگ معاون شبکه بهداشت و درمان، شیخ احمد سلامی سوزایی امام جمعه شهر سوزا و نماینده خیرین انجام شد.
تا کنون بیش از ۵۶ درصد از گروه های سنی اعلام شده بخش شهاب برای دریافت واکسن مراجعه و در مقابل کرونا واکسینه شده اند که البته باید رعایت شیوه نامه های بهداشتی، پرهیز از حضور در تجمعات و استفاده از ماسک را تا کنترل کامل ویروس نباید فراموش کنند.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.