قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / اخبار / بازدید مدیر کل مرزی وزارت کشور از بنادر سوزا و درگهان قشم/ تعیین مرز رسمی و ایجاد اسکله در سه بندر باسعیدو، سوزا و درگهان مورد بررسی قرار گرفت

بازدید مدیر کل مرزی وزارت کشور از بنادر سوزا و درگهان قشم/ تعیین مرز رسمی و ایجاد اسکله در سه بندر باسعیدو، سوزا و درگهان مورد بررسی قرار گرفت

مدیر کل امور مرزی وزارت کشور و اعضاء کارگروه امور مرزی پس از بازدید میدانی از اسکله های شهرهای سوزا و درگهان در بخش های شهاب و مرکزی شهرستان قشم، تعیین مرز رسمی در این دو شهر بندری و بندر باسعیدو از توابع بخش حرا را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در این باره گفت: ایجاد اسکله در این مناطق یکی از خواسته های دیرینه مردم است.
فرماندار شهرستان قشم، اظهار داشت: رونق اشتغال و معیشت با تکیه بر فعال نمودن منابع و ظرفیت های محلی از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید می باشد.
او با اشاره به سابقه طولانی اشتغال در این حوزه و ظرفیت بالای صید وصیادی بر لزوم ایجاد اسکله جهت تسهیل امور تجاری مردم در زمینه های تجاری، صیادی تاکید کرد.
نصری ضمن قدردانی از دکتر همتی استاندار هرمزگان جهت رایزنی و فراهم نمودن زمینه سفر مدیر کل مرزی وزارت کشور و کارگروه این حوزه به استان و بازدید از شهرستان قشم، ابراز اطمینان کرد: تسریع در تصویب مرز مجاز رسمی با توجه به ظرفیت های تجاری و صیادی این مناطق در راستای رونق اشتغال و تقویت توانمندی های بومی اثرات عملی ارزنده ای را به ارمغان خواهد داشت.
فرماندار شهرستان قشم خاطرنشان کرد در این بازدید که اعضا شوراهای اسلامی این مناطق نیز حضور داشتند دغدغه های شغلی، معیشتی و مطالبات عمومی به نمایندگی از جامعه محلی ابراز گردید.

درباره ی farqeshm

مطلب پیشنهادی

فرماندار قشم : ۴۰۰ هزار ماسک بهداشتی در سطح شهرستان توزیع می‌شود. فرماندار شهرستان قشم …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *