بازدید های مشترک از پیش اعلام نشده فرماندار و امام جمعه از ادارات و نهادهای قشم کلید خورد/ تامین اجتماعی به عنوان نخستین اداره، مورد بازدید مشترک مقام عالی اجرایی و امامت جمعه قرار گرفت

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که بازدید های از پیش تعیین نشده از دستگاه های اجرایی، ادارات و نهادهای مستقر در شهرستان را طی مدت مسئولیت در شهرستان انجام داده و بدون اعلام قبلی با حضور درجمع مردم مراجعه کننده و کارمندان، نحوه خدمت رسانی را ارزیابی نموده، بر استمرار بازدیدها با حضور امام جمعه شهرستان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، دکتر علیرضا نصری روز یکشنبه در حاشیه بازدید از تامین اجتماعی شعبه قشم افزود: اعتماد مردم به دستگاه امامت جمعه و ارتباط مستمر لایه های اجتماعی با امام جمعه، فرصت ارزنده ای در اختیار این دستگاه برای آگاهی از مسائل و مشکلات اقشار مختلف فراهم نموده و بهره گیری از این ظرفیت برای رفع ضعف ها و تقویت خدمت رسانی به نفع دستگاه های خدمت رسان و افزایش رضایتمندی است.

نماینده عالی دولت در شهرستان قشم گفت: از این پس بازدید از ادارات و نهادها به اتفاق امام جمعه و با جمع بندی پرسش، نیاز و دغدغه مردم انجام خواهد شد.

امام جمعه شهرستان قشم گفت: مردم به امید رفع مشکلات و گره گشایی امور به ما مراجعه می کنند و ما در مقابل وقتی که مردم می گذارند و اطمینانی که به جایگاه امامت جمعه دارند مسئولیم.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر غلامرضا حاجبی تصریح کرد: جایگاه امامت جمعه برای انجام رسالت اجتماعی خود، تقویت اطمینان مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی و شتاب بخشی به وظیفه خدمت رسانی دولت، برنامه ای مشترک با نماینده عالی دولت در راستای رفع دغدغه های مردم بصورت منظم و در قالب بازدید های از پیش اعلام نشده از تمامی دستگاه های مستقر در شهرستان اجرا می کند.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

شهادت امام حسن عسگری (ع) بر مسلمانان تسلیت باد

دو خصلت است که بالاتر از آنها چیزی نیست؛ ایمان به خدا و سود رساندن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *