قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / اخبار / با حضور فرماندار در دفتر مدیر کل آبفای هرمزگان، مسائل آب قشم بررسی گردید

با حضور فرماندار در دفتر مدیر کل آبفای هرمزگان، مسائل آب قشم بررسی گردید

فرماندار شهرستان قشم گفت: آخرین وضعیت مسائل و مشکلات حوزه آبرسانی در شهرستان بویژه آب روستائی و مرکز بخش شهاب در نشست با مدیر کل آبفای هرمزگان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری اظهار داشت: کمیت و کیفیت آبرسانی به روستاهای جزیره قشم و شهر سوزا از مهم ترین موارد مورد گفت و گو با مدیر کل آبفای هرمزگان بود.

او افزود: در این نشست همچنین رئیس شورای اسلامی شهر سوزا مهم ترین مسائل مرکز بخش شهاب را عدم انجام تعهدات پیمانکار، کمیت و پائین بودن کیفیت آب شرب اهالی ذکر نمود.

فرماندار شهرستان قشم تصریح کرد: طبق اظهارات ملاحی و بر اساس تعهد پیمانکار، می بایست روزانه حدود یکهزار و ۵۰۰ متر مکعب آب از طریق آبشیرینکن تولید و در اختیار شهروندان سوزایی قرار گیرد که بنا بر دلایل متعدد، تولید آب به طور متوسط بین ۶۰۰ تا ۷۰۰ متر مکعب در روز انجام می گیرد.
نصری تصریح کرد: در حال حاضر مردم سوزا بویژه ۵۰ خانوار ساکن در دو محله ای که از سطح زمین بالاتر واقع شده به شدت با کمبود آب مواجه هستند.

فرماندار شهرستان قشم تاکید کرد: با توجه به ادغام دو شرکت آبفای شهری و روستایی، مقرر شد مدیر کل آبفا با سفر به شهرستان، پس از بازدید میدانی مسائل شهری و روستاها و بررسی نقاط ضعف و قوت برنامه های اجرا شده تا کنون، راهکار های مناسب پیگیری و اقدامات عملی صورت پذیرد.

درباره ی farqeshm

مطلب پیشنهادی

جلسه هیات بازرسی انتخابات قشم با حضور فرماندار برگزار گردید جلسه هیات بازرسی یازدهمین دوره …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *