با حضور فرماندار قشم، آئین گرامیداشت هفته وحدت در جزیره لارک برگزار شد/+ تصویر

آئین گرامیداشت هفته وحدت در جزیره لارک با حضور علیرضا نصری فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستانی و سازمان منطقه آزاد برگزار شد.
فرماندار شهرستان قشم گفت: تمهیدات لازم انجام شده است تا با فراهم کردن زیرساخت های لازم، جزیره لارک به عنوان جزیره نمونه گردشگری در کشور مطرح شود.
علیرضا نصری در مراسم جشن هفته وحدت در جزیره لارک افزود: در همین راستا، طرح های مختلفی از جمله لایروبی اسکله لارک و سنگفرش کردن این روستا در دستور کار قرار گرفته است.
وی ادامه داد: دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به زیرساخت ها و توجه به مناطق محروم داشته که در همین راستا طرح های مختلفی در لارک در حال انجام است.
فرماندار قشم با تبریک میلاد پیامبر(ص) و گرامیداشت هفته وحدت اظهار داشت: پیامبرالگویی نیکو برای همه عالمیان به ویژه مسلمانان و مرکز وحدت مسلمانان است.
وی افزود: امید است تا مسوولان با تاسی به نبی اسلام(ص) بتوانند با وحدت، برادری و صمیمیت مسیر توسعه و پیشرفت شهرستان قشم و به ویژه جزیره لارک را طی کنند.
نصری خاطر نشان کرد: مردم به عنوان ولی نعمتان مسوولان و صاحبان اصلی این انقلاب هستند و از این رو مسوولان باید در انجام خدمت به آنان از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.
جزیر لارک با ۵۰ کیلومتر مربع وسعت و ۴۲۱ نفر جمعیت، در فاصله ۱۰ کیلومتری جنوب شرقی قشم و در دهانه تنگه هرمز قرار دارد.
شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هرمز، هنگام و لارک با حدود یکهزار و ۶۲۸ کیلومتر مربع وسعت و ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان قرار دارد./ ایرنا

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.