با حضور معاون استاندار سه پروژه در قشم افتتاح شد

سه پروژه عمرانى به ارزش ١٠٨ میلیارد و ٢٠٠ میلیون ریال در شهرستان قشم با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان به بهره بردارى رسید.

 

على رئوفى ، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانى استاندارى هرمزگان در حاشیه افتتاح پروژه های این شهرستان گفت : دبستان شکوفه هاى انقلاب شهر قشم به ارزش ٢۶ میلیارد و ٢٠٠ میلیون ریال با اعتبارات اداره کل نوسازى ، توسعه و تجهیز مدارس استان به هدف جایگزینی مدارس فروسوده در این شهرستان افتتاح گردید .

 

وی مجتمع آموزشى ١٠ کلاسه دولاب در بخش شهاب  به ارزش ٣٢ میلیارد ریال  از اعتبارات ملى و دستور مقام معظم رهبرى در مناطق محروم  را از دیگر پروژه های افتتاحی در این شهرستان نام برد .

 

وی به یکی دیگر از پروژها های افتتاح شده اشاره کرد و افزود : روکش آسفالت راه روستایى کانى به دوستکو ودهخدا به طبل به ارزش ۵٠ میلیارد ریال توسط راه و شهرسازى قشم از اعتبارات ملى و استانى به بهره برداری رسید

فرماندار شهرستان قشم در حاشیه این افتتاح گفت : ۵۱ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۲۰ میلیارد ریال در حوزه بهداشت و درمان ، آموزش و پرورش ، راه و شهرسازی ، مخابرات ، عمران روستایی و شهری و سایر طرح ها در این ایام به بهره برداری می رسد.
عزت کمال زاده با اشاره به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در شهرستان قشم ادامه داد: در دهه فجر ، برنامه های فرهنگی، ورزشی و اجتماعی در نظر گرفته شده و همچنین افتتاح پروژه‌های مختلف عمرانی که در جهت پیشرفت و توسعه شهرستان تاثیر بسزایی دارد، افتتاح شده است .

 

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.