با حضور معاون فرماندار بازدید میدانی از سطح شهر قشم صورت گرفت

 

با دستور فرماندار شهرستان قشم مبنی بر آمادگی اعضاء مدیریت بحران در شهرستان و پیگیری معاون برنامه ریزی و امور عمرانی در پی بازدید از فعالیت های سطح شهر قشم با حضور شهردار و کارشناسان مربوطه از نقاط احتمالی آبگرفتگی و رفع آنها بازدید بعمل آمد .

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان قشم در حاشیه این بازدید گفت: در پی بارندگی های اخیر در سطح استان هرمزگان جلسه ستاد مدیریت بحران جهت پیشگیری از آبگرفتگی در سطح معابر شهرستان برگزار شد.

رضا جاویدیان بیان داشت : بازدید میدانی از سطح شهر صورت گرفت تا آخرین فعالیت های ستاد مدیریت بحران بررسی و احصاء وضعیت شود.
جاویدیان افزود: طی چند روز گذشته بارندگی های خوبی در سطح استان داشته ایم و امیدواریم بارندگی خوبی نیز در سطح شهرستان داشته باشیم تا سالی پُربرکتی برای مردم در پیش باشد.

وی تصریح کرد: نیروهای امدادی در نقاط مختلف شهرستان، با آمادگی کامل به استقبال بارش های باران خواهند رفت.

جاویدیان با بیان اینکه کلیه تجهیزات و امکانات برای مقابله و مدیریت بحران دیده شده است؛ افزود: تا  کنون هیچ گزارشی مبنی بر تهدید از وقوع بارش ها گزارش نشده است.

براساس این گزارش صبح امروز با حضور معاون فرماندار ، شهردار قشم و کارشناسان فرمانداری و شهرداری از محلات ( مسجد صاحب الزمان (عج) ، محله امام علی(ع)، بازار قدیم ، محله صحرا سینا و محله چابهار ) بازدید به عمل آمد.

گفتنی است؛ بارش باران طی چند روز گذشته اغلب نقاط استان را در برگرفته است و از دقایق اولیه صبح امروز نیز بارش باران را در شهر قشم شاهد بوده ایم.

 

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.