با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان: پروژه های آموزشی شهرستان قشم به بهره برداری رسید

با حضور دکتر علی رئوفی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ، صالح دریانورد مشاور استاندار و رئیس سازمان برنامه و بودجه  استان ، حسین امیر تیموری مدیر کل مالی اداری استاندار، نصری فرماندار قشم ، معتمدین و اهالی ،پروژه های آموزشی شهرستان قشم به بهره برداری رسید . در این آیین دکتر علی رئوفی با اشاره به لزوم خدمت به مردم گفت :همه ما مسئولان وظیفه داریم که برای ولی نعمتان خود که مردم شریف ایران اسلامی  هستند در جهت  رفع مشکلات شان و ارائه هر چه بیشتر خدمات به آنها  تلاش و کوشش نماییم و پروژه های که افتتاح می شود هدیه نیست ، مدیران خادم ملت هستند و انجام وظیفه می کنند. معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان در ادامه تصریح کرد : هفته دولت فرصت ارزنده ای برای ارائه خدماتی که  مدیران در مناطق مختلف شهری و روستایی انجام می دهند .

اسمعیل خانه فردا معاون فنی اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان با گرامیداشت هفته دولت و قدردانی از حضور مدعوین گفت : همزمان با هفته دولت و مهرماه ۱۳۹۵ ،سه پروژه آموزشی در قالب ۹کلاس درس با زیر بنای ۶۰۸متر مربع و اعتباری بالغ بر ۱۱میلیارد و ۲۵۰میلیون ریال در این شهرستان به بهره برداری رسیده و تقدیم دانش آموزان این شهرستان می شود .

معاون فنی اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان با اشاره خدمات دولت تدبیر و امید گفت : از سال ۱۳۹۲  تا پایان ۶ماهه اول ۹۵ تعداد پانزده پروژه در قالب ۷۲کلاس درس  با  زیر بنای ۶۴۷۴متر مربع با اعتباری بالغ بر صد و یازده میلیارد و ۳۲میلیون ریال در این شهرستان به بهره برداری رسیده است

گفتنی است پروژه های بهره برداری شده شهرستان قشم در هفته دولت و مهرماه امسال به شرح ذیل می باشد :

  1. تخریب و بازسازی دبستان ۶کلاسه برکت سهیلی شهاب :  با زیر بنای ۴۷۸متر مربع و اعتباری بالغ بر ۹میلیارد و ۴۰۰میلیون ریال احداث گردید . که اعتبار آن از محل اعتبارات مردمی (بنیاد برکت ) تأمین شده است . شرکت پیمانکاری سدیده ساز جنوب  آنرا اجرا کرده است .
  2. توسعه دبستان حقانی رمکان : توسعه دو کلاس درس  با زیر بنای ۸۴متر مربع و اعتباری بالغ بر ۱میلیارد و ۱۵۰میلیون ریال احداث گردید . که اعتبار آن بصورت مشارکتی  تأمین شده است .  خیر نیک اندیش جناب آقای شایسته   آنرا اجرا کرده است .
  3. توسعه آموزشگاه کوشای گوران : توسعه یک کلاس درس  با زیر بنای ۴۶متر مربع و اعتباری بالغ بر ۷۰۰میلیون ریال احداث گردید . که اعتبار آن از محل اعتبارات مردمی  تأمین شده است .

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

حضور فرماندار قشم در دومین یادواره سردار شهید قاسم سلیمانی در مسجد شهرک امام حسن علیه السلام طولا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قشم:با حضور مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرک امام حسن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.