با دستور فرماندار قشم مشکلات مسکن مهر درگهان بررسی شد.

با دستور فرماندار قشم مشکلات مسکن مهر درگهان بررسی شد.

با دستور فرماندار شهرستان قشم مشکلات مسکن مهر ” نگارین مهر درگهان” بررسی و رفع گردید.

با توجه به مشکلات راه دسترسی و فاضلاب مسکن مهر درگهان با دستور فرماندار این مشکل توسط معاون عمرانی فرماندار مورد بررسی قرار گرفت.

معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری قشم اظهار کرد: برای پیشبرد وضعیت پروژه‌های مسکن مهر، جلسه‌ای با سازندگان پروژه ، شهرداری درگهان و سازمان منطقه آزادقشم برگزار شد.

رضا جاویدیان افزود : در این جلسات با توجه به هماهنگی های صورت گرفته طی مدت ۲۴ ساعت بخشی از مشکلات مردم در مسکن مهر با حضور نیروهای خدمات شهری شهرداری درگهان و خاکریزی راه عبور و مرور رفع گردید.

وی اظهار داشت : طی هماهنگی اولیه مقرر شد شهرداری درگهان نسبت به تهیه طرح ،هزینه و راهکارهای رفع نهایی این مشکلات طی چند روز آینده اعلام و بلافاصله با برگزاری جلسات تخصصی با حضور دستگاه های مربوطه (سازمان منطقه آزاد ، آب و فاضلاب شهری ، بنیاد مسکن ، راه و شهرسازی ، شهرداری درگهان و پیمانکار پروژه ) در محل فرمانداری برگزار شود.

جاویدیان افزود : با پیگیری های صورت گرفته و تامین هزینه های لازم توسط دستگاه های مربوطه ان شاالله مشکل چند ساله مردم منطقه در مسکن مهر “نگارین مهر درگهان” رفع خواهد شد.

براساس این گزارش تاکنون ۲۴۰ خانوار در این پروژه ساکن هستند و ۲۴۰ واحد دیگر نیز تا چند روز آینده با تامین برق مورد نیاز به مردم واگذار می شود.

 

 

 

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.