بخشدار مرکزی قشم :جوانان قشمی از استعداد بالایی برخوردار هستند

 

بخشدار بخش مرکزی شهرستان قشم گفت : برنامه شهر به شهر از سری برنامه های گروه نوجوان شبکه دو سیما با موضوع معرفی جاذبه ها طبیعی و تاریخی و شناسایی استعدادهای نوجوانان و جوانان است که به زودی راهی جزیره قشم می شود .

میرهاشم خواستار ، بخشدار بخش مرکزی قشم در جلسه هماهنگی تولید و پخش برنامه شهر به شهر گروه نوجوان شبکه دو سیما در قشم افزود : جوانان بومی جزیره قشم از استعدادهایی بالایی برخوردار هستند که این برنامه فرصتی برای معرفی استعدادهای جوانان و نوجوانان این خطه از ایران اسلامی است .

وی افزود: هدف از تهیه و پخش این برنامه تلویزیونی معرفی جاذبه های گردشگری ، آثار تاریخی و فرهنگی از زبان جوانان بومی و معرفی استعداد ها است .

بخشدار بخش مرکزی شهرستان قشم با تاکید بر اینکه در تهیه این برنامه باید امنیت دانش آموزان تامین شود گفت : این برنامه کاری از گروه نوجوان و به کارگردانی و تهیه کنندگی جواد خانی است که به مدت ۳۰ دقیقه در روزهای سه شنبه ، چهارشنبه و پنج شنبه در ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می شود .

لازم به ذکر است ، مسئولین این شهرستان نسبت به همکاری با عوامل تولید این برنامه اعلام آمادگی کردند و این برنامه با همکاری شهرداری ها و آموزش و پرورش از ۱۵ دی ماه در شبکه دوسیما پخش شود .

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.