بخشدار هرمز : گردشگری یکی از بخش های مهم تحقق اقتصاد مقاومتی است

به گزارش روابط عمومی بخشداری هرمز : فریدون دریانورد عصر جمعه در جلسه شورای اداری جلسه جزیره هرمز با محوریت آماده کردن مکان‌های گردشگری و بررسی راه اندازی کمپ های گردشگری و ایمن سازی سواحل این جزیره که در سالن اجتماعات بخشداری هرمز برگزار شد،ضمن تشکر از حضور باشکوه مردم هرمز در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: مردم با حضور چشم‌گیر خود بار دیگر وفاداری خود را به نظام و انقلاب ثابت کردند.

وی، جلسه شورای اداری را با ارزش‌ترین و مهم‌ترین جلسه هر شهر خواند و افزود: در این جلسات مشکلات و طرح‌هایی مطرح می‌شود تا با همکاری و هماهنگی همه ادارات موانع و مشکلات رفع شود، بنابراین نیاز است که مدیران در جلسه شورای اداری حضور داشته باشند.

بخشدار هرمز با اشاره به اینکه مردم وظیفه خود را به خوبی انجام می‌دهند، گفت: مسئولان در قبال مردم وظیفه سنگینی دارند و ما مسئولان نیز باید شأن و جایگاه خود را حفظ کنیم و طوری برخورد و عمل کنیم که مردم نسبت به نظام و دولت بدبین نشوند، چراکه ما مدیران زیر ذره‌بین مردم هستیم و از ما الگوبرداری می‌کنند.

رئیس شورای اداری هرمز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه بخش گردشگری یکی از بخش‌های مهم اقتصادی و در واقع یکی از قطب‌های اقتصادی دنیا محسوب می‌شود، گفت: همه باید تلاش کنیم که بخش گردشگری درهرمز رونق داده شود چراکه به توسعه این جزیره کمک خواهد کرد.

وی در این خصوص بیان داشت: اگر می‌خواهیم بخش گردشگری را در هرمز رونق دهیم باید زیرساخت‌ها و موارد مورد نیاز برای جذب گردشگر در سطح جزیره را به وجود آوریم.

دریانورد اظهارداشت: در جهت احداث ساحل امن و کمپ های گردشگری در دیگر نقاط این جزیره بحث ها و گفتگو های با سرمایه گذاران بخش خصوصی و بخش دولتی انجام شده که برای اینکه معضل فرهنگی در سواحل این جزیره رخ ندهد این کمپ ها و پلاژها در کنار سواحل هرمز در چند نقط از شهر احداث خواهد شد.

بخشدار هرمز عنوان کرد با توجه به اینکه  اکنون فصل گردشگری این جزیره است و برخی از هموطنان عزیزمان جهت استفاده از سواحل بکر این جزیره هستن باید با مدیریت صحیح بتوان اوقات خوبی برای گردشگران فراهم کنیم.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.