دیدار جمعی از کودکان قشمی با فرماندار قشم به مناسبت روز جهانی کودک

علیرضا نصری به مناسبت روز جهانی کودک در نشستی با جمعی از کودکان عضو کانون فرهنگی پرورشی کودکان و نوجوانان دیدار و گفتگو کرد.

علیرضا نصری، در این نشست صمیمی به کودکان قشمی گفت: کلید جامعه فردای ایران در دستان شما است و فقط شما می توانید ایران چند سال بعد را بهتر از امروز بسازید.
او از کودکان قشمی خواست؛ نظم را از همین سن کودکی به خوبی یاد بگیرند .

فرماندارقشم گفت: اگر از همین حالا برای نظم و وقت شناسی ارزش قائل شوید، در آینده یک مدیر، کاسب، یا کشاورز منظم و ایده آل خواهید شد.

او احترام به قانون، رعایت ادب و اخلاق، و دوری از اسراف را از مولفه های یک کودک خوب برشمرد و افزود :یکی از مشکلات جامعه امروز ما توجه به بعضی شغل ها و کم توجهی یا بی اهمیت شمردن شغل های دیگر است.

نصری با اشاره به اینکه کشور برای پیشرفت و توسعه نیازمند کارها و مشاغل مختلف است تاکید کرد: با کمک بزرگترها درباره ارزش کار و مشاغل تحقیق کنند و کارکرد هر کدام را بدانند.

او بیان کرد: خوب است در باره شغل ها از توصیه های پیامبر اسلام و امامان بزرگوار کمک بگیرید و مشاغل کشور را با جایگاه شغل ها در کشورهایی که در دنیای امروز موفق هستند، مقایسه کنید، سپس بر اساس اطلاعات خود، نگاه دوستان و اطرافیان را نسبت به مشاغل مدیریت کنید.

فرماندار قشم با بیان اینکه کودکان در درجه اول برای شخصیت خود ارزش قائل شوند ، گفت: وقتی شما به خودتان احترام و ارزش گذاشتید، می توانید این عزت نفس و ارزش را به دیگران هم هدیه کنید.

نصری خطاب به کودکان گفت: پرسشگری و دنبال فکر نو بودن برای حل مسائل، راه حل خوبی برای ساختن جامعه سالم و پیشرفته است.

فرماندار قشم عنوان کرد: اگر شما کودکان، خلاق، مودب، با نظم و قانون دان بزرگ شوید ایران چند سال بعد به مراتب پیشرفته تر و با مشکل کم تر خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم به مناسبت ۱۶ مهر روز کودک جمعی از کودکان موفق عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قشم بهمراه فرح شهنوازی مدیر کانون میهمان علیرضا نصری فرماندار قشم بودند. این کودکان دارای رتبه های استانی و کشوری در رشته های عکاسی، انیمیشن، فیلم، پژوهش و کتابخوانی هستند.

434135093_245873

434322139_167235

435811612_107105

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.