به مناسبت روز ملی خلیج فارس؛ همایش پیاده روی همگانی در قشم برگزار می شود

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار قشم گفت: جمعه هفته جاری همایش پیاده روی همگانی به مناسبت روز ملی خلیج فارس در شهر قشم برگزار می شود.

مصطفی برزگر روز یکشنبه در نشست شورای ورزش شهرستان قشم، افزود: هدف اصلی از برگزاری این آئین، گسترش فرهنگ ورزش همگانی در بین خانواده ها به ویژه جوانان و نوجوانان این شهرستان است.
وی اضافه کرد: از طرف دیگر از ظرفیت و جایگاه ورزش همگانی برای تبیین نام و آوازه خلیج فارس در کشور و منطقه استفاده می شود.
وی ادامه داد: دهم اردیبهشت روز ملی خلیج فارس اهمیت ویژه ای برای ایرانیان و مردم منطقه دارد و از این رو انعکاس برنامه های این روز در رسانه های داخلی و خارجی اهمیت ویژه ای پیدا می کند.

برزگر با تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی دقیق این همایش با هدف هرچه باشکوه تر برگزار شدن آن، گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده این همایش پیاده روی توسط شبکه سه صدا و سیما پوشش خبری داده می شود.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار قشم گفت: همایش بزرگ پیاده روی خانواده با حضور آحاد مردم به ویژه جوانان و نوجوانان ساعت هفت صبح روز جمعه از میدان شهدای گمنام شهر قشم آغاز می شود و شرکت کنندگان با عبور از میدان حافظ، بلوار مشاهیر و بخشی از اتوبان ساحل جنوبی حد فاصل پارک زیتون تا میدان امام قلی خان و درنهایت از این میدان تا پارک سینما دریا را طی می کنند.
وی اضافه کرد: علاقمندان به حضور در همایش بزرگ پیاده روی و شرکت در قرعه کشی پایانی آن، تا روز پنجشنبه فرصت دارند با مراجعه به اداره ورزش و جوانان شهرستان قشم واقع در بلوار شهید بهشتی مقابل پارک «برکه بی بی» نسبت به دریافت بلیط رایگان این همایش اقدام کنند.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.