به مناسبت هفته دولت، سه پست کیوسک هزار کیلو واتی در قشم به بهره برداری رسید

مدیر برق شهرستان قشم گفت: سه پست کیوسک هزار کیلو واتی به ارزش دو میلیارد و ۵۸۰ میلیون ریال در این جزیره به بهره برداری رسید.

نیما امیرشکاری جمعه شب در حاشیه افتتاح این طرح ها افزود: با اجرای این پست کیوسک ها علاوه بر بهره مندی ۲۰۰ خانواده ساکن در منطقه سام و زال قشم، شاهد کاهش چشمگیر تلفات برق خواهیم بود.
وی با بیان اینکه این پست کیوسک ها توسط شرکت برق هرمزگان احداث شده است، گفت: احداث شبکه های فشار ضعیف هوایی به طول سه هزار و ۴۰۰ متر با اعتبار یک میلیارد و ۷۰۲ میلیون ریال و فشار ضعیف زمینی به طول سه هزار و ۱۵۰ متر با اعتبار پنج میلیارد و ۴۰ میلیون ریال از اقدامات دولت تدبیر و امید در شش ماهه نخست امسال است.
امیرشکاری اضافه کرد: احداث شبکه های فشار متوسط هوایی به طول حدود ۱۳ کیلومتر و اعتبار چهار میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال و فشار متوسط زمینی به طول ۹۰۰ متر و اعتباری افزون بر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال از دیگر اقدامات دولت یازدهم در مدت یاد شده است.
مدیر برق قشم احداث ۳۶ پست هوایی با اعتبار ۱۰ میلیارد و ۸۰ میلیون ریال، احداث ۹۲ دستگاه چراغ روشنایی معابر با اعتبار یک میلیارد و ۸۴۰ منیلیون ریال و برق رسانی به واحدهای مسکن مهر با اعتباری بیش از ۱۰ میلیارد ریال را از دیگر اقدامات شرکت برق در قشم عنوان کرد.
به گزارش ایرنا، سه پست کیوسک هزار کیلو واتی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و انتظامی و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استاندار هرمزگان، فرماندار و ائمه جمعه قشم به بهره برداری رسید.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.