به مناسبت هفته دولت،هفت طرح عمرانی در بخش شهاب قشم بهره برداری شد

به مناسبت هفته دولت هفت طرح عمرانی به ارزش۴۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در بخش شهاب قشم به بهره برداری رسید.

فرماندار قشم روز شنبه در آیین بهره برداری از این طرح ها در جمع خبرنگاران گفت: هفته دولت امسال بیش از ۳۰ طرح عمرانی و خدماتی ارزش۳۳۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در این شهرستان بهره برداری می شود.
وی یادآوری کرد: از این تعداد روز گذشته ۱۰طرح عمرانی با هزینه ۱۲۰ میلیارد ریال با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و ائمه جمعه شهرستان قشم به بهره برداری رسید.
کمال زاده گفت: امروز نیز بلوار ساحلی سوزا به طول حدود دو کیلومتر با هزینه ۱۲ میلیارد ریال و پانتون اسکله های شهید ذاکری قشم و کندالو با هزینه افزون بر ۱۵ میلیارد ریال بهره برداری شد.
وی ادامه داد: بهره برداری از بلوار ورودی روستای دهخدا با هزینه سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، افتتاح خانه بهداشت هفت رنگوبه ارزش یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال، بهره برداری از طرح هادی دوربنی با هزینه دو میلیارد ریال، افتتاح طرح هادی دولاب با هزینه پنج میلیارد ریال و بهره برداری از بلوار ورودی و روشنایی معابر روستای سهیلی با هزینه سه میلیارد ریال از دیگر طرح هایی است که امروز به بهره برداری رسید.
فرماندار قشم تاکید کرد: هفته دولت فرصت مناسبی برای معرفی دستاوردهای نظام در عرصه های مختلف و ظرفیتی برای ارتقاء سطح خدمات رسانی به مردم است.
وی با بیان اینکه باید از این فرصت برای اطلاع رسانی خدمات دولت تدبیر و امید در مدت دو سال گذشته بهره برد، گفت: این رویکرد می تواند موجب تبیین عملکردها و افزایش رضایتمندی مردم شود.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.