به مناسبت هفته دولت مسئولین شهرستان قشم از خانواده های معظم شهدا دیدارکردند.

در این دیدار معاون سیاسی فرماندار ضمن گرامیداشت یاد وخاطره ی شهیدان رجائی وباهنر، هفته دولت را تبریک گفته و یاد وخاطره ی شهدا که جانشان را در راه حفظ آثار ارزشهای انقلاب اسلامی ایران فدا کردند، گرامی داشتند و از ایثار ،صبر وفداکاری خانواده ی معظم شهدا تجلیل وقدردانی کردند.

برزگر اظهار داشت: دیدار با خانواده معظم شهدا از وظایف ماست و حضور در کنار خانواده معظم شهدا توفیق الهی برای مسئولان نظام اسلامی است. وی تصریح کرد: خون شهیدان والامقام و صبر و بردباری خانواده های معزز آنان، عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان به ارمغان آورد.
معاون فرماندار به هدف والا و پر ارزش شهدا از ایثار و مجاهدت در راه خدا اشاره کرد و اظهار داشت: اعتلای ارزشهای بلند اسلامی و پاسداری از میراث گرانبهای انقلاب آرمان شهدا بود.

در این دیدار رضا جاویدیان معاون برنامه ریزی فرماندار قشم افزود : مدیران دستگاه های اجرایی برای تلاش بیشتر در راه خدمتگزاری برای مردم، نیازمند دعای خانواده شهدا هستند و با حضور در کنار این بزرگواران، انرژی و روحیه برای کار بیشتر می گیرند.

وی بیان داشت : شهدا چشم و چراغ انقلاب هستند و حضور بابرکت آنان مایه سرافرازی و سربلندی است.

جاویدیان اظهار داشتند : عزت و سر افرازی امروز ایران اسلامی به پاس خون شهدای گرانقدر این مرز و بوم و فداکاری و گذشت خانواده های این عزیزان بوده و اکرام خانواده های معظم شهدا یک وظیفه برای تمامی اقشار جامعه است

در این دیدار از خانواده های شهید عبدالله ملاحی و خانواده مفقودالاسر صالح سفاری از روستای لافت دیدار به عمل آمد .

IMG_1477 [640x480] IMG_1483 [640x480] IMG_1420 [640x480] IMG_1473 [640x480]

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.