بیست و یک پروژه در قشم افتتاح شد/ دولت یازدهم نماد شعار و عمل

فرماندار قشم گفت: دولت تدبیر و امید تلاش کرده به همه شعارهای توسعه محور جامه عمل بپوشاند و در این راستا هشت پروژه در این شهرستان به اجرا درآمد و با حضور مسوولان استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

علیرضا نصری دوشنبه در آیین افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی جزیره قشم تشریح کرد: فاز نخست گازرسانی به شهر قشم در مجموع با اعتبار حدود ۸۵ میلیارد ریال، مسکن مهر ۳۵۲ واحدی خانه طلایی قشم با اعتبار یک هزار و ۵۵ میلیارد ریال و پروژه های آب و فاضلاب مسکن های مهر با اعتبار ۱۰۷ میلیارد ریال افتتاح شد.
وی افزود: ۹ پروژه شرکت توزیع برق شامل چهار خط نتقال هوایی و زمینی ضعیف و متوسط، ۶۸ پست هوایی و زمینی، روشنایی معابر و تامین برق مسکن های مهر قشم و سوزا با اعتبار حدود ۸۶ میلیارد ریال و جایگاه سوخت سی. ان. جی. درگهان با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال از دیگر پروژه هایی بودند که مورد بهره برداری قرار گرفتند.
فرماندار قشم بیان کرد: فاز نخست پروژه آبرسانی بخش شهاب (هشت روستا) با اعتبار بیش از ۷۳ میلیارد ریال، ساختمان اداری پلیس راه با ۱۵ میلیارد ریال اعتبار و مسجد اسلکه درگهان با صرف هزینه سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال از دیگر پروژه هایی بود که امروز با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار هرمزگان، معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد قشم و سایر مسوولان استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.
او مجموع اعتبار اختصاص یافته به این پروژه ها را یک هزار و ۴۷۵ میلیارد عنوان کرد و افزود: این پروژه های عمرانی با توجه به نگاه توسعه محور و محرومیت زدایی دولت یازدهم به اجرا درآمد و از سوی خدمتگزاران تقدیم مردم قشم شد.
نصری با بیان اینکه دهه فجر به عنوان یوم الله فرصتی برای شکرگزاری نعمت انقلاب اسلامی در ایران است، گفت: پس از پیروزی انقلاب در سال ۱۳۵۷ با رهبری الهی امام خمینی (ره) تا کنون مردم در برهه های مختلف از برکات آن بهره مند شده اند و افتتاح این پروژه ها در سایه مجاهدت ایثارگران و خون شهدا محقق شده و همه مسوولان از فرصت پیش آمده باید در راه خدمت هرچه بیشتر بهره ببرند.
هشت پروژه عمرانی با اعتبار بیش از ۴۰ میلیارد ریال نیز روز شنبه در بخش مرکزی قشم مورد بهره برداری قرار گرفت.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.