بیش از ۴۰ نفر از روابط عمومی های قشم تجلیل شدند+گزارش تصویری

به مناسبت هفته روایط عمومی ۴۵ نفر از روابط عمومی ها وپیشکسوتان این حوزه در شهرستان قشم مورد تجلیل قرار گرفتند.

فرماندار شهرستان قشم در این آئین گفت: ضرر بی‌توجهی نسبت به کار روابط عمومی در درجه اول متوجه خود مدیران خواهد بود و یک مدیر هوشمند، روابط عمومی را به عنوان پست مهم و دارای اولویت در مجموعه خود می‌بیند.

به گزارش روابط عمومی شهرستان قشم، علیرضا نصری در آیین تجلیل از روابط عمومی‌های این شهرستان با بیان این که نقش و ماموریت روابط عمومی دو سویه و اثر‌گذار است، افزود: ارتقاء سطح کمی و کیفی اداره تا حدود زیادی به ابتکارات خلاقانه و نوآوری این حوزه بستگی دارد.

او ادامه داد: نقشی که روابط عمومی‌ها در انتقال اخبار، اطلاعات و موفقیت‌های مجموعه به جامعه و از سویی رصد ضعف‌ها، کمبودها و نارسایی‌هایی موجود در اجتماع ایفاء می‌نمایند، موجب ایجاد نشاط، امید و آرامش بین عموم و اصلاح روش‌ها، تسریع عملکرد و خدمت‌رسانی مطلوب می‌گردد.
فرماندار شهرستان قشم، برگزاری نشست‌های مشترک بین روابط عمومی‌ها، تبادل اندیشه، مشاوره و استفاده از تجربیات یکدیگر را در جهت هم‌افزایی و پیشبرد بهینه امور دانست.

نصری اظهار داشت: به دنبال برجسته کردن نقش خبر در حوزه روابط عمومی هستیم و همان اندازه که سازمان نیازمند روابط عمومی می‌باشد، روابط عمومی‌ها هم نیازمند ارتقاء دانش در حوزه خوب نوشتن، خوب دیدن و تقویت ظرفیت ارتباط گیری با مدیران، همکاران و دیگر نقش‌های منجر به افزایش کارکردها و خدمت‌رسانی بهتر، هستند.
او همچنین به ماموریت روابط عمومی‌ها در تحقق توسعه پایدار، اشاره و اضافه کرد: مشعل فعالیت‌های سازمانی در دستان روابط عمومی مجموعه قرار دارد و این روابط‌عمومی‌ها هستند که با تاباندن مشعل بر زوایای مختلف کار، موجب اشاعه امید می‌شوند و از سویی اولویت‌های کاری و بازخورد نظر عموم را به مدیران ارائه می‌نمایند.

گفتنی است، آئین تجلیل از روابط عمومی‌های ادارات و نهادهای قشم و پیشکسوت‌های این حوزه، با برنامه ریزی و پیگیری روابط عمومی فرمانداری و همکاری ادارات و نهادها و حضور فرماندار و مسؤولان شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد در این آئین همچنین شش نفر از پیشکسوت های روابط عمومی توسط فرمانداری تجلیل شدند.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.