قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / اخبار / جلسه مشترک فرماندار قشم و شورای شهرستان با محوریت ارائه کار جهت رفع مشکلات عمومی برگزار گردید

جلسه مشترک فرماندار قشم و شورای شهرستان با محوریت ارائه کار جهت رفع مشکلات عمومی برگزار گردید

فرماندار شهرستان قشم گفت: تشکیل جلسه و بیان مسائل, زمانی مفید فایده است که با ارائه راهکار عملی به رفع مشکلات و تامین رفاه مردم بیانجامد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در جلسه مشترک با اعضاء شورای اسلامی شهرستان، تصریح کرد: لازم است؛ برگزاری جلسات و بازدید های میدانی با تعیین هدف مشخص، احصاء مشکلات، آسیب شناسی و در نهایت ارائه راهکار عملی جهت رفع مشکلات همراه باشد.
او بر ضرورت ارائه راهکار عملی جهت رفع نواقصی که در حوزه آبرسانی روستایی بویژه غرب جزیره قشم، موجب بروز مشکل برای مردم گردیده، تاکید کرد.

نصری در ادامه به دریافت پیام های مردمی مبنی بر افزایش قیمت حمل و نقل اشاره و اضافه کرد: این موضوع بر روی همه مناسبات زندگی مردم روستایی اثر مستقیم دارد.
فرماندار قشم تصریح کرد: بهره گیری از ظرفیت تعاونی های مسافری و استفاده از خودروهای عمومی، می تواند کاهش قیمت و رفاه حال مردم را بهمراه داشته باشد.
لزوم پاسخگویی مدیران دستگاه های اجرایی در مقابل شوراهای اسلامی، ارتقاء خدمات بهداشت و درمان در همه سطوح و تکریم ارباب رجوع از دیگر موارد مورد اشاره علیرضا نصری در این جلسه بود.
بر اساس این خبر، اظهار نارضایتی از پیمانکار آب شهر سوزا، لزوم پشتیبانی شبکه آب مرکز بخش شهاب از طریق شرکت مپنا و افزایش قیمت حمل و نقل از جمله موارد مطرح شده توسط اعضاء شهرستان در این جلسه، گزارش شده است.

درباره ی farqeshm

مطلب پیشنهادی

بازدید فرماندار قشم از ایستگاه بازرسی و پارک و بوستان ها/ همکاری مردم قابل تقدیر است

فرماندار شهرستان قشم طی بازدید مشترک با فرمانده نیروی انتظامی و شهردار شهر قشم از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *