قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / اخبار / جلسه هماهنگی حضور قشم در نمایشگاه توانمندی های روستایی و عشایری به ریاست معاون فرمانداری برگزار گردید

جلسه هماهنگی حضور قشم در نمایشگاه توانمندی های روستایی و عشایری به ریاست معاون فرمانداری برگزار گردید

دومین جلسه برنامه ریزی و هماهنگی شرکت در نمایشگاه توانمندی های روستایی و عشایری کشور به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور بخشداران و دهیاران بخش های سه گانه شهرستان قشم برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، بانو زهرا قهاری اظهار داشت: استفاده از ظرفیت نمایشگاه برای معرفی توانمندی های فعالین روستایی و عشایری، بسیار حائز اهمیت و اثرگذار خواهد بود.
او از بخشداران و دهیاران خواست رایزنی های لازم را برای فراهم کردن زمینه حضور تعاونی های فعال و جذب حامی مالی انجام دهند.
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان قشم خاطر نشان کرد: نمایشگاه مذکور ۲۴ تا ۲۷ مرداد ماه به مدت ۳ روز در تهران با حضور فعالین روستایی استان های مختلف برگزار می گردد و در تلاش هستیم فضای بیشتری را برای حضور نمایندگان شهرستان در این نمایشگاه در اختیار بگیریم.
قهاری با بیان اینکه معرفی پتانسیل های شهرستان و توانمندی های روستائیان نقش مهمی در تقویت و رونق اشتغال و معیشت آنان خواهد داشت، حضور شایسته و اثر گذار شهرستان در نمایشگاه توانمندی های روستایی و عشایری را مستلزم همکاری همه دستگاههای مرتبط، سازمان منطقه آزاد، شرکت های تولیدی، صندوق تعاونی های زنان روستایی، شرکت های تعاونی و صاحبان سرمایه ذکر کرد.

درباره ی farqeshm

مطلب پیشنهادی

جلسه هیات بازرسی انتخابات قشم با حضور فرماندار برگزار گردید جلسه هیات بازرسی یازدهمین دوره …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *