حماسه وحدت ملی انقلاب اسلامی گفتمان استکباری غرب را رسوا کرد

مشاور رییس قوه قضاییه و رییس تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: پیروزی انقلاب اسلامی موجب رسوا شدن گفتمان استکباری غربی ها شد و از این رو از دشمنی با نظام و ملت ایران دست بردار نبوده و نخواهند بود.

 

حجت الاسلام احمد واعظی روز جمعه در سخنرانی راهپیمایی ۲۲ بهمن قشم گفت: پیروزی انقلاب اسلامی در ایران در سایه انسجام ملی و خون شهدا قدرت پوشالی استکبار جهانی را به چالش کشید و از این رو آنها همواره با انقلاب و ایران دشمنی کردند و این دشمنی همچنان نیز ادامه خواهد داشت.
وی افزود: به خطر افتادن منافع استکبار با نشر گفتمان دینی انقلاب بین جوامع اسلامی و آزاد اندیشان جهان دلیل اصلی مخالفت استکبار با ملت ایران بود اما با همه تلاش هایی که طی ۳۸ سال گذشته انجام دادند، نتوانستند به منافع نامشروع خود برسند.
مشاور رییس قوه قضاییه با اشاره به جنایت های استکبار جهانی و متحدان منطقه ای آنها در کشورهای اسلامی عنوان کرد: تحمیل هشت سال جنگ نابرابر و تحریم های مختلف تنها گوشه ای از این تلاش و دشمنی است و ایستادگی مردم برای حفظ آرمان های انقلاب و خون شهدا تنها راه مقابله در برابر تهدیدها و توطئه ها می باشد.
او اضافه کرد: ملت ایران باید با هوشیاری مجرای فریب دشمنان را بشناسد و تمام تلاش خود را برای مقابله با هجمه ها و نفوذ انجام دهد چرا که برخلاف وابستگی هایی که پیش از انقلاب وجود داشت، به تدریج پیشرفت های قابل توجهی در عرصه های مختلف به دست آمد و دشمن مایوس از اقدام نظامی نفوذ فرهنگی و ایجاد اشکاف در جامعه را دنبال می کند.
واعظی در ادامه به اقدام های اخیر دولت ایالات متحده اشاره کرد و گفت: دولت جدید آمریکا با صدور فرمان ممنوعیت ورود مسلمانان به خاک این کشور با ظاهر حمایت از قدرت گیری سفید پوستان، بار دیگر پروژه ایران هراسی و ضربه به محور مقاومت را در دستور کار قرار داد اما همان سفید پوستان در اعتراض به این اقدام ها با حسی ناشی از فطرت انسانی و الهی با مسلمانان همراهی کردند.
وی افزود: سیستم قضایی آن کشور اما مقابل این فرمان ایستاد چرا که حیثیت ایالات متحده و شعارهای به ظاهر حقوق بشری و آزادی خواهانه ای که خود را در پس آن بزک کرده بودند، چهره حقیقی اش با این فرمان آشکار شد.
مشاور رییس قوه قضاییه و رییس تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم تاکید کرد: در چنین شرایطی حفظ انسجام و وحدت ملی ضروری است و مردم باید همچنان در آیین های پیش رو به ویژه انتخابات سال آینده با شور، اخلاق مداری و انسجام در صحنه حاضر باشند.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.