حمله آمریکایی هابه هواپیمای مسافری حاکی ازروحیه تجاوزگرایانه آنان است

فرماندار شهرستان قشم گفت: دست رژیم پلید آمریکا تا مرفق به خون شهدای اسلام آغشته است و با هدایت و دخالت مستقیم و غیرمستقیم این رژیم هر روز شاهد قتل مردم مسلمان فلسطین، سوریه و یمن هستیم.

علیرضا نصری با اشاره به  سالگرد حمله ناو آمریکایی وینسنس به هواپیمای مسافربری ایران اسلامی و به شهادت رسیدن ۲۹۰ سرنشین این هواپیما اظهارداشت: دست رژیم پلید آمریکا تا مرفق به خون شهدای اسلام آغشته است و با هدایت و دخالت مستقیم و غیرمستقیم دولت آمریکا هر روز شاهد قتل مردم مسلمان فلسطین، سوریه و یمن  هستیم. پرونده سیاه این رژیم روی سفاکان تاریخ چون فرعون ها، مغول ها و هیتلرها .. را سفید کرده است.

نصری بیان داشت: حمله به هواپیمای ایرانی توسط ناو آمریکایی حاکی از روحیه تجاوزگرایانه آمریکایی‌ها بود و نباید تصور کنیم که جنایات آمریکا به همین محدود می شود آمریکا فقط قاتل ۲۹۰ شهید ایرباس مسافربری نیست بلکه این رژیم سفاک عامل اصلی قتل بیش از ۲۲۰ هزار شهید ماست.

وی گفت: ساقط کردن هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران از سوی جنایتکاران آمریکایی، در حقیقت یکی دیگر از مراحل رویارویی استکبار جهانی با ملت بزرگ ایران اسلامی بود.

نماینده سیاسی دولت در قشم بیان داشت: وقوع چنین جنایاتی، نشان دهنده ساختار معیوب مدیریت جهانی است وشهادت شهدای ایرباس همچون شهدای دیگر هزینه ای است که ملت ایران برای حفظ استقلال و عزت ملی خود پرداخته است تا این انقلاب سرسبز تر و شاداب تر بماند.

علیرضا نصری اظهارداشت: اقدام جنایتکارانه آمریکا گواه مستندی بر ادعای دروغین طرفداری از دموکراسی است. فرماندار قشم تصریح کرد: حضور هرساله در محل شهادت ۲۹۰ مسافر ایرباس پیام‌هایی برای جهان دارد  و جمهوری اسلامی ایران چهره پلید آمریکا را برای دنیا برملا ساخته است.

فرماندار قشم افزود: به مناسبت سی امین سالروز  حمله ددمنشانه ناوی جنگی  آمریکا به هواپیمایی مسافری ایران  مراسم ویژه ای در محل سقوط این هواپیما هرساله برگزار میشود که امسال هم در ۱۲ تیر ماه برنامه  های برگزار می شود.

نصری تصریح کرد: این مراسم فردا صبح (سه شنبه) با شنای جانبازان در محدوده محل سقوط این هواپیما برگزار می شود و پس از آن با حضور خانواده شهدا، مردم و مقامات این محل را گلباران خواهد شد.

گفتنی است؛ سرنشینان هواپیمای مسافربری ایرباس جمهوری اسلامی که توسط ناو جنگی وینسس آمریکایی سرنگون شد ۶۶ کودک زیر ۱۳ سال، ۵۳ زن و ۴۶ تن تبعه کشورهای خارجی  بودند که تمامی آنها به شهادت رسیدند./ مهر

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.