خروج از برجام برای آمریکا تبعات سنگین بین المللی دارد

رضا نصری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب افزود: البته این اظهارات تازگی ندارد و تا کنون بارها ثابت شده است که امریکا در اظهار مطالبات تجاوزکارانه خود هیچ مرزی نمی شناسد و از این رو مذاکره با این کشور نتیجه چندانی ندارد. 
وی همچنین ادامه داد: این اظهارات البته نشان از اقدام اثرگذار و شایسته دستگاه دیپلماسی کشور است که چنان کارشناسانه برجام را تهیه کردند که امروز امریکا منزوی شده است. 
وی در ادامه اظهار کرد: برجام برای دولتمردان امروز امریکا قابل پذیرش نیست اما از سوی دیگر خروج از برجام برای آنها تبعات بین المللی و هزینه های سنگین در پی دارد. 
فرماندار قشم با اشاره به مواضع رئیس جمهور امریکا درباره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: یاوه گویی های امریکا درباره سپاه نیز بیهوده است و این اظهارات سخیف فقط انسجام و وحدت ملی را افزایش می دهد. 
نصری با بیان اینکه سپاه و مردم ایران از یکدیگر جدا نیستند گفت: امروز سپاه قوت قلب مردم در نظام جمهوری اسلامی و امیدبخش همه آزادی خواهان جهان به ویژه ملت های مظلوم منطقه است. 
وی افزود: بر کسی پوشیده نیست که امروز امنیت حاکم بر خاورمیانه در اثر رشادت و از خودگذشتگی سپاه رقم خورده است و ملت ایران همچون گذشته متحد و همدل در سایه رهنمود های رهبر معظم انقلاب در دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب خود ایستادگی می کنند. 

خبرنگار: حسین آزاد منجیری/ ایرنا

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.