خودروهای پلاک قشم به سرزمین اصلی تردد کنند

فرماندار شهرستان قشم

خودروهای پلاک قشم به سرزمین اصلی تردد کنند

IMG_0598_4252
فرماندار شهرستان قشم گفت: خودروهای پلاک قشم باید همانند دیگر مناطق آزاد کشور از شرایط تردد به سرزمین اصلی برخوردار شوند.

عزت کمال زاده در آئین  نشست معاون اول رئیس جمهور با مدیران این منطقه در سالن مرکز بین المللی رشد، افزود: توقع مردم این جزیره برای تردد یک ماه در سال به سرزمین اصلی با استفاده از خودروهای پلاک منطقه آزاد باید محقق شود.

وی به اهمیت تغییر اساسی در ایمن سازی جاده های قشم اشاره کرد و گفت: ارتقای سطح ایمنی در جاده های قشم می تواند به افزایش شمار گردشگران و تقویت حوزه اقتصادی مردم این منطقه، کمک کند.

به گفته فرماندار شهرستان قشم، بهداشت و سلامت نیاز اساسی مردم این شهرستان محسوب می شود که خوشبختانه با ساخت و تجهیز بیمارستان ۱۶۳ تختخوابی توسط سازمان منطقه آزاد قشم، انتظار می رود در آینده نزدیک مشکل بهداشت و درمان مردم این منطقه حل و فصل شود.

وی در ادامه سخنان خود به موضوع تفسیر اشتباه مسئولان قشم از قوانین و مقررات اشاره کرد و گفت: با تنویر دقیق قانون و مشخص شدن حد و مرز اختیارات هر یک از دستگاه ها می توان خدمات بهتری به مردم این منطقه ارائه کرد و خوشبختانه بین سازمان منطقه آزاد قشم و وزارت کشور تعامل خوبی ایجاد شده است.

کمال زاده همچنین به موضوع درخواست های بحق مردم از مسئولان در این منطقه پرداخت و یادآور شد: علیرغم تلاش گسترده ای که در حوزه بازپس گیری اراضی ملی از دست متخلفان در قشم صورت گرفته اما بخشی از مردم این جزیره در زمینه زمین با مشکلاتی مواجه هستند که باید به آنان رسیدگی شود.

وی در پایان از ایجاد اشتغال پایدار در قشم به عنوان یک نیاز اساسی یاد و اظهار امیدواری کرد: فعالان بزرگ اقتصادی کشور و سرمایه گذاران ایرانی و خارجی با ورود به مباحث سرمایه گذاری در منطقه آزاد قشم بتوانند به ایجاد اشتغال پایدار این منطقه، کمک کنند.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.