قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / اخبار / در راستای حسن اجرای مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا؛ کمیته پایش و نظارت مردمی وارد عمل شد

در راستای حسن اجرای مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا؛ کمیته پایش و نظارت مردمی وارد عمل شد

فرماندار قشم گفت: کمیته پایش و نظارت مردمی ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا، متشکل از اقشار مختلف مردم حسن اجرای مصوبات ستاد را در سراسر شهرستان مورد بازرسی و ارزیابی قرار می دهد.

علیرضا نصری در جلسه ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا در قشم با بیان اینکه در جهت حسن تدبیر و اجرای دقیق دستورالعمل های اجرایی مدیریت و کنترل بیماری کرونا نیازمند همکاری همه اقشار مردم هستیم از اعضاء کمیته پایش و نظارت خواست با جدیت و بطور گسترده ارزیابی عملکرد صنوف و دستگاه ها در جهت مدیریت بیماری را رصد و نقاط و ضعف و قوت را از طریق مجاری رسمی منعکس نمایند.
رئیس ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا در قشم همچنین از فعالین فضای مجازی خواست با رعایت اختصار، ارزیابی اطلاعات و انعکاس دانش مورد نیاز مخاطب نسبت به مدیریت فضای مجازی و توسعه آرامش در جامعه کمک نمایند.
فرماندار شهرستان قشم تصریح کرد: ایجاد حساسیت و همراهی مردم با برنامه های در دست اجرا همانقدر ضروری است که پرهیز از اشاعه شایعه و عدم ایجاد التهاب و مدیریت فضا در جهت مطلوب مورد نیاز است.
او استفاده از مساجد، ائمه جمعه و جماعات، علما، روحانیون و متنفذین برای جلب همکاری مردم، همیاران شبکه بهداشت و درمان، شورایاران محلات و دهیاران و شوراهای اسلامی روستایی را از جمله ظرفیت هایی نام برد که لازم است برای اطمینان از اجرای مصوبات، استفاده کرد.
نصری با اشاره به اینکه مدیریت بیماری و تلاش به سمت نابودی آن نیازمند جدیت در کار است بر پایش روزانه نانوایی ها، اماکن عمومی، مراکز عرضه مواد غذایی، میوه فروشی ها و کنترل تردد و خود مراقبتی دقیق توسط کمیته پایش و نظارت و در حوزه وسیع تر همه قشموندان تاکید کرد.

درباره ی farqeshm

مطلب پیشنهادی

تاکید فرماندار قشم در آستانه ۱۳ فروردین؛ ترجیح سلامت عمومی بر سایر برنامه ها/ مردم از برگزاری برنامه های روز طبیعت صرفنظر کنند

فرماندار شهرستان قشم، ضمن تاکید بر رعایت توصیه های ستاد کرونا توسط قشموندان، ماندن در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *