دفاع مقدس نسخه شفابخش جنگ اقتصادی امروز است

فرماندار قشم گفت: تجربه مدیریتی دفاع مقدس نسخه شفابخش ضعف ها و عقب ماندگی های کشور است که می تواند در جنگ اقتصادی دشمن به کشور کمک کند.
علیرضا نصری روز شنبه در آیین رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در قشم افزود: دوران طلایی دفاع مقدس مجموعه تمام نشدنی از ارزش های ملتی است که به عنوان الگو ایثار و ایستادگی در جهان مطرح شدند.
وی با بیان اینکه امروز ملت ایران الگوی همه آزادیخواهان جهان است، ادامه داد: دفاع مقدس جنگ جهانی سوم بود و تفاوت آن با جنگ های پیشین در آن بود که یک کشور در برابر چندین کشور ایستادهگی کرد.
فرماندار قشم تصریح کرد: ملت ایران با شعار «ما می توانیم» در برابر همه سختی ها ایستادگی کرد و به پیروزی رسید و امروز تحقق روز افزون آن شعار را دنبال می کند.
وی ادامه داد: ملت ایران امروز با الگو قرار دادن دین مبین اسلام و سیره اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در جنگ اقتصادی نابرابر پیش رو نیز ایستادگی می کند و پیروز می شود.
نصری اظهار داشت: دشمن گمان کرده است که می تواند با جنگ اقتصادی این ملت را به زانو درآورد اما فراموش کرده است که ملت ایران پرورش یافته مکتب امام حسین(ع) هستند.
وی افزود: مرد ایران امروز نیز با تاسی به راه حسینی و در پیش گرفتن صبر، ایستادگی و قناعت حرکت می کند و با کاشت بذر امید، مسیر پیشرفت و آبادانی کشور را خواهد پیمود.
نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان قشم امروز، سی و یکم شهریورماه همزمان با اولین روز از هفته دفاع مقدس به نشانه اقتدار و هشیاری نگاهداران امنیت ایران اسلامی رژه رفتند.
شهرستان قشم شامل جزیره های قشم، هرمز، هنگام و لارک حدود یکهزار و ۶۲۸ کیلومتر مربع وسعت و ۱۵۰ هزار نفر جمعیت دارد./ ایرنا

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.