دوره آموزشی ماموران سرشماری در شهرستان قشم آغاز شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم ، صبح امروز دوره آموزشی ماموران سرشماری نفوس و مسکن شهرستان قشم با حضور ۳۸ نفر از افرادی که در مصاحبه حضوری بیشترین نمره را کسب کرده بودند آغاز شد.
این دوره در دانشگاه علمی و کاربردی شهرداری قشم برگزار و تا ۱۸ مهر ماه ادامه می یابد.

مصطفی برزگر معاون ستاد سرشماری نفوس و مسکن شهرستان قشم در حاشیه برگزاری این دوره گفت: این دوره از امروز(دوشنبه) تا ۱۸ مهر ماه هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ عصر به صورت فشرده برگزار خواهد شد.
وی افزود: در این دوره اصول و قوانین سرشماری، کار با تبلت و نرم افزار های ویژه سرشماری از طریق دو کتاب و یک لوح فشرده به ماموران آموزش داده می شود.
وی اظهار کرد: بیش از ۲۰۰ نفر از افراد مستعد و توانمند شهرستان قشم برای حضور به عنوان مامور در سرشماری نفوس و مسکن شهرستان ثبت نام کرده بودند که از این تعداد بعد از انجام مصاحبه تخصصی حضوری ۳۸ نفر که بیشترین نمره را کسب کرده بودند انتخاب شدند.
وی ادامه داد: از این تعداد نیز پس از پایان دوره آموزشی آزمون کتبی گرفته خواهد شد و ۳۴ نفر به عنوان نیروی اصلی و ۴ نفر نیز به عنوان نیروی ذخیره انتخاب خواهند شد.
برزگر از همه همشهریان قشمی خواست با توجه به در اختیار قرار گرفتن امکانات و رایگان شدن ثبت نام اینترنتی سرشماری در شهرستان همه در این طرح شرکت تا هم در وقت ماموران و هم در وقت شهروندان صرفه جویی شود

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.