دیدار فرماندار شهرستان قشم با تعدادی از خانواده های ایتام تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره)

 

فرماندار شهرستان قشم با حضور در منزل چند تن از خانواده ایتام و نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره)، از نزدیک در جریان زندگی ، مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت و ایتام را مورد تفقد و دلجویی قرار داد.

عزت کمال زاده در این دیدار افزود : خداوند ماه مبارک رمضان را یک فرصت برای بنده خود قرار داده است و باید قبل از اتمام این ماه مبارک، اعمال شایسته و مورد پسند پروردگار را انجام دهیم تا مورد آمرزش و رحمت خداوند قرار گیریم.

وی با بیان اینکه احسان و نیکوکاری به نیازمندان شیوه بزرگان دین خصوصا حضرت علی(ع) است افزود: در نظام مقدس جمهوری اسلامی برخی نهادها به عنوان نهادهای حمایتی معرفی شده‎اند که یکی از این نهادها کمیته امداد امام خمینی (ره) است که برای حمایت، توانمندسازی و شناسایی خانواده‎های نیازمند است.

کمال زاده حل مشکلات معیشتی خانواده های ایتام و نیازمندان را مهم و ضروری دانست و افزود :همگی بایستی در جهت رفع مشکلات خانواده های ایتام و نیازمندان تلاش نمائیم.

وی با اشاره به اهمیت کمک به ایتام و نیازمندان اظهار کرد: سرکشی از ایتام از سنت‌های دین مبین اسلام بوده و کمک به آنها دارای اجر و ثواب بالایی است.

کمال زاده ، خدمت‌رسانی به اقشار نیازمند جامعه را از مهمترین اهداف دولت برشمرد و تاکید کرد: حضور در بین ایتام و پیگیری مشکلات آنان یک وظیفه انسانی است و نباید محدود به زمان‌های خاص از جمله ماه مبارک رمضان باشد؛ بلکه در دیگر ماه‌های سال نیز باید انجام شود.

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.