دیدار فرماندار قشم با خانواده شهید مبارزه با مواد مخدر

فرماندار شهرستان قشم همزمان با سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر با خانواده شهید احمد سلامی سوزایی از شهدای مبارزه با موادمخدر دیدار کردند.

 

عزت کمال زاده در این دیدار ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و به خصوص شهدای مبارزه با مواد مخدر اظهار کرد: همه ما وامدار شهدا هستیم و وظیفه داریم هر آنچه می توانیم برای زنده نگه داشتن یاد، نام و راه شهدا و قدردانی از خانواده های آنها انجام دهیم.
وی افزود : در راه مبارزه با مواد مخدر، همه آحاد و اقشار مختلف جامعه باید احساس مسؤولیت کنند.

فرماندار قشم تصریح کرد: مسأله مواد مخدر امروزه علت بسیاری از آسیب‌های اجتماعی است.

 

کمال زاده افزود: تاکنون نیروهای انتظامی و در نهایت جامعه ایران اسلامی خون‌های زیادی را داده و مشقت‌های متعددی را در این راه تحمل کرده است تا اقشار مختلف جامعه از سوداگران مرگ در امان باشند.

رئیس شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان قشم خاطرنشان کرد: اگر جامعه ما نسبت به این امر مهم بی‌تفاوت باشد، در نهایت به خود ظلم کرده است.
فرماندار قشم در این دیدار اظهار داشت: مسوولیت ما در مقابل شهدا سنگین است و باید بگونه ای عمل کنیم تا دغدغه های خانواده شهدا را رفع کنیم.
وی خطاب به خانواده شهدا گفت: تمام ادارات شهرستان و مجموعه فرمانداری در خدمت خانواده معظم شهدا و ایثارگران هستند تا مشکلات و کمبودهای زندگی آنها را حل و مرتفع نمایند.
کمال زاده با تاکید بر این که پاداش خانواده شهدا کمتر از خود شهیدان نیست، افزود: شهدا افتخار انسانیت و کشور هستند و مسوولان موظفند برای خدمتگزاری به خانواده های آنان تلاش کنند.
وی ضمن تقدیر از خانواده شهید مبارزه با مواد مخدر شهرستان تصریح کرد: راه شهیدان مسیری روشن را در مقابل ما می گشاید و امیدواریم بتوانیم پاسدار خون آنان باشیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.