دیدار فرماندار قشم و اعضای شورای اداری شهرستان با امام‌جمعه به مناسبت هفته دولت+ تصاویر

در اولین روز از هفته دولت فرماندار قشم به همراه اعضای شورای اداری شهرستان با امام‌جمعه شهرستان قشم و امام جمعه اهل سنت شهر قشم دیدار کردند و برنامه‌های هفته دولت در این شهرستان آغاز شد.

علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم در این دیدار ضمن عرض تبریک به مناسبت آغاز هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی خدمات شایان توجهی توسط نظام اسلامی و دولت خدمتگزار به مردم سراسر کشور به ویژه در این مناطق ارائه شده که علیرغم کارشکنی ها و تحریمهای دشمنان این خدمات در تمامی زمینه ها رو به افزایش بوده و همچنان ادامه خواهد یافت.

وی اظهار داشت: ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی توسط حضرت امام خمینی(ره) به نحوی مستحکم بنیان نهاده شده که دشمنان و استکبار جهانی نتوانسته این نظام را از پیشرفت های متعدد باز دارد و قطعا با رهبری های مقام عظمای ولایت دشمنان باز هم نخواهند توانست کاری از پیش ببرند.

نصری در پایان افزود: به برکت این نظام و دولت تدبیر و امید خدمات ارزنده ای در شهرستان قشم صورت گرفته است و در این هفته نیز ۳۳ پروژه در بخش های مختلف با اعتباری بالغ بر ۲۸۳ میلیارد ریال افتتاح و خواهد شد.

در این دیدار امام ‌جمعه شهرستان قشم گفت: شهیدان رجایی و باهنر باید برای همه مسئولان الگو باشند چون این شهیدان گران‌قدر دارای ویژگی‌های بسیار خوبی برای مسئولان هستند و داشتن این ویژگی‌ها در هر مسئولی می‌تواند او را موفق کند.

رضا جوکار اظهار کرد: وظیفه همه خدمت به مردم و رفع مشکلات آن‌ها است و به برکت انقلاب اسلامی بعد از پیروزی انقلاب اقدامات بسیار خوبی در سطح کشور انجام‌گرفته است.

وی بیان داشت: در این هفته باید خدمات دولت برای مردم گفته تا باعث دلگرم شدن مردم به انقلاب اسلامی شود.

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.