دیدار فرماندار و امام جمعه با جانبازان قشمی

 

فرماندار و امام جمعه قشم به مناسبت روز جانباز با حضور در منازل دوتن از  جانبازان این شهرستان با آنها دیدار و گفت و گو کردند

فرماندار شهرستان قشم  در این دیدار بر ضرورت ارائه خدمات قانونی مورد نیاز این خانواده ها از سوی مسئولان ذیربط در شهرستان تاکید کرد.

عزت کمال زاده افزود : جانبازان سند افتخار این کشور هستند و ما باید در ارائه خدمات قانونی به آنها هیچ گونه کوتاهی نکنیم.

وی بیان داشت : جانبازان و خانواده های آنها در دوران هشت سال دفاع مقدس  با از خودگذشتگی اجازه هیچگونه تعرضی را به میهن اسلامی ندادند و امروز هیچ کشور اجازه تجاوز به این آب و خاک به خود نمی دهد.

کمال زاده ادامه داد : خانواده شهدا و جانبازان با گذشت سال ها از مجاهدت هشت سال دفاع مقدس همچنان در حال جهاد هستند و با ایثارگری خود خدمات شایسته ای را به جانبازان سرافرار  میهن اسلامی انجام می دهند.

امام جمعه  شهرستان قشم امنیت و آرامش امروز جامعه را مدیون خون شهدا و ایثارجانبازان سرفراز هشت سال دفاع مقدس دانست و گفت: خداوند جانبازان را برای امروز و فردا ذخیره قرار داده است تا نسل امروز از آنها سبک زندگی کردند را بیاموزند.

حجت الاسلام رضا جوکار افزود : در جبهه های نبرد جوانان آن روز ، ایثار و فداکاری را در حد اعلا نشان دادند و، امروز نیز خانواده های آنها با همان روحیه و کمترین چشمداشتی به زندگی عزتمند خود ادامه می دهند.

عزت کمال زاده فرماندار شهرستان قشم و حجت الاسلام رضا جوکار امام جمعه شهرستان  دردیدار با خانواده های جانباز حبیب بازماندگان جانباز ۴۰ درصد  و  خانواده جانباز خلیل رادمنش جانباز ۳۵ درصد، ضمن تفقد این دو خانواده قشمی بر نقش تعیین کننده شهدا وجانبازان در پیروزی ایران در جنگ تحمیلی تاکید کردند.

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.