رئوفی در جمع مردم باسعیدو قشم: ایجاد تحول جدی در زیرساخت های مناطق شهری و روستایی در دولت تدبیر و امید/دولت یازدهم دولت با صلابت و مقتدری است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: به همت تلاش مدیران دولت یازدهم شاهد ایجاد تحولات جدی در حوزه زیر ساخت های مناطق مختلف شهری و روستایی کشور نظیر راههای روستایی ، آبرسانی روستایی ، برق رسانی ، کاهش هزینه های درمانی مردم و تحول در سایر حوزه هستیم که با گذشته قابل مقایسه نیست.

علی رئوفی در جمع  مردم روستای باسعیدو در غربی ترین نقطه جزیره قشم  با تبریک ایام  مبارک هفته دولت به همه کارگزاران نظام اسلامی ایران، اظهار داشت: همه ما مسئولان وظیفه داریم که برای ولی نعمتان خود که مردم شریف ایران اسلامی  هستند در جهت  رفع مشکلات شان و ارائه هر چه بیشتر خدمات به آنها  تلاش و کوشش نماییم و پروژه های که افتتاح می شود هدیه نیست ، مدیران خادم ملت هستند و انجام وظیفه می کنند.

وی در ادامه افزود: مبنای کار دولت یازدهم به ریاست دکتر روحانی که از سال ۹۲ فعالیت خود را  را آغاز کرده است اعتدال و تجمیع بین تمام نیروهای کارآمد و معتدل کشور  بوده و هست.

رئوفی در همین رابطه اظهار داشت: رئیس جمهور در تشکیل کابینه هم از نیروهای اصلاح طلب و هم از نیروهای اصولگرا با مشی اعتدال دعوت به کار کرد و در انتصاب اعضای کابینه نیروهای  شایسته و توانمند   را به کار گرفت.

معاون هماهنگی امور اقتادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان در ادامه خاطرنشان کرد: دولت یازدهم و کابینه آن از بهترین دولت های ایران اسلامی در دوران پس از انقلاب اسلامی ایران می باشد که در عرصه های مختلف مشغول خدمات رسانی به مردم شریف ایران اسلامی می باشد.

رئوفی در ادامه با اشاره به بکارگیری نیروهای شایسته در دولت یازدهم عنوان کرد  : دولت یازدهم دولتی است که در آن معاونین رئیس جمهور ، وزرا، مشاورین ، استانداران و مدیران کل ادارات  از تمامی نحله های فکری ، فرق دینی و مذهبی و اقوام  کشور می باشند و این افراد شایسته و توانمند  با همدلی و اتحاد مشغول خدمت رسانی به مردم ایران اسلامی هستند.

وی در ادامه با اشاره به برخورد قاطع رئیس جمهور با تخلفات بیان داشت : رئیس جمهور اثبات کرد که در این دولت هرکس تخلفی کرد باید کنار برود یا اینکه کنارش خواهند گذاشت  و موضوع برخورد با حقوق های نجومی مصداق بارز با تخلفات در دولت می باشد .

معاون هماهنگی امور اقتصادی  و توسعه منابع استانداری هرمزگان  در ادامه با اشاره به برخورد قاطع رئیس جمهور با موضوع فیش های حقوقی نامتعارف بیان داشت:  دیگران می گفتند که کابینه خط قرمز است و اجازه برخورد با متخلفان را نمی دادند  ولی رئیس جمهور در این قضیه از کسانی که دولت را در مقابله با فساد در دولت و شفاف سازی امور یاری نمودند قدردانی نمود و در اسرع وقت متخلفان  و دریافت کنندگان فیش های حقوقی  نامتعارف را کنار گذاشت و قاطعانه با این تخلفات برخورد نمود .

وی در ادامه اظهار داشت: دولت یازدهم زمانی شروع به کار کرد که در زمینه سیاست خارجی دولت منزوی شده بود  و قطعنامه های ظالمانه شورای امنیت و تحریم ها وضعیت نامطلوبی را برای کشور به وجود آورده بود .

رئوفی در همین رابطه اضافه کرد: دولت یازدهم برای برداشتن  تحریم ها  و برگرداندن شرایط کشور به حالت  عادی اولویت خود را فعال سازی و تحرک در زمینه سیاست خارجی سرلوحه خود قرار داد که با موفقیت های بسیار خوبی نظیر برجام  همراه بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان در ادامه به موفقیت دولت در کنترل تورم اشاره و در این رابطه  تصریح کرد : کنترل تورم  در کشور از موفقیت های دیگر  دولت یازدهم بود که توانست تورم بالای  ۴۰ درصدی را به زیر ۱۰ درصد کاهش دهد.

وی در ادامه به موفقیت دولت در حوزه رفاه اجتماعی اشاره کرد و در این رابطه افزود: بیش از یازده میلیون نفر در ایران بیمه شدند و طرح تحول سلامت تاثیر چشمگیر در کاهش هزینه های درمانی مردم گذاشت و در شرایط فعلی مردم در شهر های کشور فقط ۱۰ درصد هزینه درمان و در مناطق روستایی فقط ۵ درصد را پرداخت می کنند که یک آرامش و آسودگی خاطر ویژه ای را برای مردم این طرح به وجود آورده است و این وضعیت با قبل از دولت دکتر روحانی قابل مقایسه نیست.

وی در ادامه با انتقاد از کسانی که مدام این مطلب را عنوان می کند که دولت  روحانی  دولت مظلومی است  درحالی که این ادعا اصلاً  صحت ندارد و دولت روحانی  یک دولتی شجاع  با صلابت و مقتدر می باشد که مصداق آن دستور رئیس جمهور به وزرا برای کوتاه نیامدن از مطالبات مردم در برابر فشار ها در سخنرانی اخیر  می باشد.

وی در همین رابطه افزود: هدف از گفتن دولت مظلوم تخریت این دولت می باشد  و عنوان می کنند دولتی است که نه اصلاح طلب ها و نه اصول گراها از او حمایت می کنند در صورتی هر دو گروه هم اصلاح طلب ها و هم اصولگرایان معتدل از دولت روحانی حمایت می کنند  و از  این به بعد هم حمایت خواهند کرد.

وی در ادامه افزود: متاسفانه  بخشی از رسانه ها  در انعکاس خدمات با دولت همراهی نمی کنند که وظیفه مدیران و مردم است  که خود رسانه خدمات دولت شوند اگر چه مردم شاهد افتتاح پروژه ها ی عمرانی و رفاهی بزرگ می باشند.

رئوفی  در ادامه اظهار داشت: در مقایسه ای بین سال گذشته و امسال  شود همگان متوجه خواهند شد که امسال۶۸۶ پروژه با ۱۹ هزار میلیارد ریال به بهره برداری رسید که نسبت  به سال گذشته بیش از ۱۴۳ درصد رشد نشان می دهد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان در ادامه تصریح کرد : هفته دولت فرصت ارزنده ای برای ارائه خدماتی که  مدیران در مناطق مختلف شهری و روستایی انجام می دهند .

وی در پایان از مهمان نوازی مردم باسعیدو قشم و زحمات مدیران استانی و شهرستان قشم  برای ارائه خدمات بهتر به مردم شریف جزیره  قدردانی نمود.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.