رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی هرمزگان: استاندار هرمزگان دستور افزایش اعتبارات شهرستان قشم را صادر کرد

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی هرمزگان گفت: استاندار هرمزگان دستور افزایش اعتبارات شهرستان قشم را در تمام زمینه ها بر اساس شاخص های موجود صادر کرده است.

صالح دریانورد درگفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: در این زمینه می توان به اعتبارات اختصاص یافته برای ماده ۱۰ خشکسالی و ماده ۱۲ مدیریت بحران اشاره کرد.
وی با بیان اینکه سال گذشته در بخش یاد شده اعتباری اختصاص نیافته بود، گفت: امسال برای این حوزه ۱۵ میلیارد ریال اعتبار مصوب و تاکنون دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار اختصاص یافته است.
دریانورد ادامه داد: هم اینک طرح ها و برنامه های خوبی از محل اعتبارات اختصاص یافته برای این شهرستان در حال اجراست و با دستور استاندار این اعتبارات افزایش می یابد.
وی یادآوری کرد: به طور قطع اعتبارات منطقه آزاد قشم در تصویب و تخصیص اعتبارات شهرستانی در نظر گرفته نمی شود و در این زمینه بر اساس ضریب محرومیت و نیاز مردم منطقه برنامه ریزی صورت می گیرد.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی هرمزگان اظهار کرد: منطقه آزاد قشم کل این جزیره و شهرستان را شامل نمی شود و بر این اساس اعتبارات شهرستان قشم بر اساس مولفه های تعریف شده، تخصیص می یابد.
به گفته وی سال گذشته ۳۲۸ میلیارد و ۴۰ میلیون ریال اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای برای شهرستان قشم ازتمام منابع، مصوب و از این میزان ۲۱۲ میلیارد و ۹۳۶ میلیون ریال تخصیص داده شد که از ابتدای سالجاری تاکنون مجموع اعتبارات مصوب این شهرستان به ۲۶۵ میلیارد و ۱۲۷ میلیون ریال رسیده است.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.