زنگ آغاز سرشماری نفوس و مسکن در بخش شهاب نواخته شد

همزمان با زنگ بازگشایی مدارس، زنگ مقاومت به مناسبت هفته دفاع مقدس و زنگ آغاز سرشماری نفوس و مسکن با حضور بخشدار شهاب در دبستان آزادی روستای ریگو نواخته شد.

 

بخشدار شهاب ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید، گفت : تقارن بازگشایی مدارس با هفته گرامیداشت دفاع مقدس که مقطع بسیار مهم و بزرگی در تاریخ کشور محسوب می شود سبب می گردد تا جانفشانی ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام در طول هشت سال جنگ تحمیلی سرلوحه فرزندانمان قرار گیرد.

 

محمد زرنگاری با  گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان دانش‌آموز و شهدای معلم، گفت: قطعاً تاریخ ایران هرگز ایثار، جان‌فشانی و از خودگذشتگی این شهدا را فراموش نخواهد کرد؛ امروز بزرگترین سرمایه‌ی واقعی ما فرزندانمان هستند. دانش‌آموزان باید درباره‌ی آرمان‌های دیروز شهدای ما شناخت پیدا کنند.

 

وی بیان داشت : با توجه به اهمیت وجود آمار دقیق در برنامه ریزیها می طلبد مردم و همه دستگاههای اجرایی در هرچه بهتر برگزار کردن این سرشماری با مسئولان ذیربط همکاری کنند.
زرنگاری افزود: تقارن افتتاح سرشماری اینترنتی با بازگشایی مدرسه اتفاق مناسب و ارزشمندی است و مدیران مدرسه ها دراین رویکرد مهم (سرشماری اینترنتی) نقش مهمی برعهده دارند.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.