زنگ شروع به تحصیل ۱۷هزار دانش آموز در قشم به صدا درآمد

زنگ شروع به تحصیل ۱۷هزار دانش آموز در قشم به صدا درآمد

 با به صدا درآمدن زنگ مدرسه فرهنگ توسط فرماندار شهرستان قشم افزون بر ۱۷هزار دانش آموز این شهرستان سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.

 در آیین به صدا درآمدن نمادین زنگ مهر و مقاومت روز سه شنبه که با حضورفرماندار شهرستان قشم ، قائم مقام منطقه آزاد قشم، ائمه جمعه شیعه و اهل تسنن قشم و جمعی از مسوولان شهرستان و منطقه آزاد حضور داشتند، عزت کمال زاده آغاز سال تحصیلی در اولین روز پاییز را آغاز بهار علم و دانش در کشور دانست و گفت: دانش آموزان با رفتن به سر کلاس های درس و فرا گرفتن دروس خود آینده کشور خودشان را می سازند.

وی بر ضرورت برگزاری کلاس های فوق برنامه و مسابقات مختلف علمی و ورزشی در مدارس قشم تاکید کرد و افزود: مدیران و معلمان این مدارس بکوشند در کنار آموزش دروس موظفی، آموزش های جانبی در قالب های جذاب نیز بگذارند تا تن و روان دانش آموزان هم رشد و ارتقاء یابد.

فرماندار قشم در بخش دیگری از سخنان خود توسعه و تغییرات صورت گرفته در جزیره قشم را قابل توجه دانست و گفت: اما با وجود منطقه آزاد قشم، حق این جزیره بیشتر از اینهاست و امروز با حضور مدیران این منطقه امید مردم برای رسیدن به حق واقعی شان افزایش یافته است.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.