زنگ مهر و ایثار و سرشماری نفوس و مسکن در قشم نواخته شد

زنگ مهر و ایثار و سرشماری نفوس و مسکن با حضور فرماندار قشم و جمعی از مدیران شهرستان در مدرسه ابتدایی دخترانه سمیه به صورت نمادین نواخته شد.

علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم صبح شنبه در جشن آغاز سال تحصیلی جدید در مدرسه ابتدایی سمیه برگزار شد، گفت: دانش آموزان به عنوان آینده سازان کشور باید با اهمیت و نقش آمار و سرشماری آشنا شوند.

وی به آغاز سرشماری نفوس و مسکن اشاره و تصریح کرد: آمار دقیق و صحیح لازمه برنامه ریزی اصولی برای توسعه کشور است.

فرماندار شهرستان قشم با اشاره به این موضوع که کمیته های مربوط با این امر در فرمانداری قشم تشکیل شده است، خاطر نشان کرد: بروشور و تراکت تبلیغاتی برای انجام ثبت نام اینترنتی و همکاری با آمار گیران در شهرستان توزیع شده است.

وی با بیان اینکه روند صحیح اجرای سرشماری نفوس و مسکن می‌تواند مسوولان را برای برنامه ریزی‌های کلان کشور آماده کند، تصریح کرد: در فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع مسوولان آمار کشور ، بر اجرای صحیح و به موقع سرشماری تاکید شده است.

 

نصری با اشاره به جانفشانی‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس بیان داشت : قشر جوان و دانش آموز ما باید در همه حال مراقب توطئه‌های دشمن باشند.

 

وی اظهار کرد: امروز دانش آموزان وظیفه دارند در جهاد کبیر حضور فعال داشته باشند و این وظیفه مهم را با درس خواندن عملی کنند.

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.