سرپرست اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی قشم معرفی شد

معارفه سرپرست جدید اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان قشم با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان در دفتر علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم برگزار و رضا مشایخی به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، فرماندار قشم در جلسه معارفه سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان گفت: تعاونی ها یکی از راه های قابل اطمینان برای دست یابی به پیشرفت و توسعه پایدار هستند.
علیرضا نصری افزود: فعالیت از طریق شرکت های تعاونی روشی، کار آمد است که هم در دین مبین اسلام مورد تاکید قرار گرفته است و هم مورد توجه کارشناسان اقتصادی است.
او ادامه داد: در شهرستان قشم تعاونگران جایگاه مهمی در عرصه فعالیت های اقتصادی دارند و از این رو این حوزه نیازمند مدیریت قوی و با تجربه است.
فرماندار شهرستان قشم اظهار داشت: انتظار می رود اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مدیریت جدید با برنامه ریزی هدفمند، و رویه همگرایی و پیگیری مستمر، تعاونگران این شهرستان را در جهت توسعه، رونق و پیشرفت همراه و هم مسیر نماید.
پیش از این هدی حق گوی سرپرستی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان قشم را عهده دار بود.
شهرستان قشم دارای ۵۱۷ تعاونی ثبت شده است که ۲۵۲ تعاونی فعال است. این شهرستان شامل جزیره های قشم، هرمز، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان واقع است.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.